Sokak Kızı.

Sokak Kızı.

920K Reads 43.6K Votes 51 Part Story
Nameless By sevgi_tomurcugu Updated Apr 04

Bir sebepten ötürü kavgalı oldukları okula transfer edilen Ece için ilk başta her şey zordu. Buraya alışmak ve yoluna taş koyan insanları umursamamak zorundaydı.

Hayır, aşk kazanmadı.

Çünkü ne kazanılacağını kimse bilmiyordu.

*

Yüzümüz arasında santimler kala dururken bir süre gözlerime baktı anlamsızca. Sonra daha da yaklaşıp dudaklarını tenimden sürterek kulağıma getirdi.

"Ne mi istiyorum aptal?" diye fısıldadı çok önemli bir detayı dile getiriyormuş gibi ciddiyetle. Dudaklarının her hareketi kulağımla temas ederken kalbimin korkuyla kasıldığını ve bedenimin korkuya bulandığını hissedebiliyordum. Sanki aradaki mesafe azmış gibi daha çok yaklaştı. Bu sefer dudakları boynuma sürtünüyordu. 

Hızla kendimi geri çekmeye çalışıp yine izin vermeyişi beni öfkelendirirken bedenimi bedenine yaklaştırdı.

"Ece..." diye fısıldadı. Adımı ilk kez ağzından duyuyordum ve bu korkumun yanında garip hissettirmişti. Eski pozisyonunu alırken dudakları kulağıma değdi ve kelimeleri beni şaşkınlık içerisinde bıraktı.

"Bu okuldan gitmen..." diye fısıldadı yavaşca. "Senden istediğim sadece bu.
Hayatımızdan defol."

  • dostluk
  • gençkurgu
  • lise
  • okul
  • romantizm
  • şahsiyet
-Sayuri-F -Sayuri-F May 15, 2017
Güzel görünüyor hadi bakalım başlayalım:15.05.2017- 20:53
İşte Şimdi İşsizim. İş arama sürecinde kahramanımızın başından geçen komik olaylar https://www.wattpad.com/519402474-i%C5%9Fte-%C5%9Fimdi-i%C5%9Fsizim-1-b%C3%B6l%C3%BCm-pardon-ben-m%C3%BClakata