NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Sokak Kızı. #Wattys2016

Sokak Kızı. #Wattys2016

544K Reads 32.9K Votes 55 Part Story
sevgi_tomurcugu By sevgi_tomurcugu Updated Sep 16, 2016

"Sen benimle dalga mı geçiyorsun?" diye sordum kısık olan gözlerimi daha da kısarak. Bana anlamayan gözlerle baktı. Yada öyle yapmaya çalıştığı yüz ifadesiyle mi demeliyim?

Kollarını önünde yavaşça bağlayarak bana doğru bir adım attı. Kaşları havalanırken "Ne hakkında?" diye sordu tamamen dalgaya vurarak. Sinir katsayımın yukarılara tırmandığını hissedebiliyordum. Ve eğer kendime hakim olmazsam biraz sonra bağırarak konuşacağımı da.

"Seni.." dedim onun gözleri biraz sonra dillendireceğim kelimeyle büyürken. 

"Bana hakaret etmeyeceksin herhalde." dedi hafifçe gülerek. "Bu senin gibi bir kızdan beklediğim ilk şey olsa da. Terbiyeni bozmazsın herhalde." Beni kışkırtan sözlerine devam ederken kendimi olabildiğince sıktım ve gözlerimi kapatarak içimden ona kadar saydım. Gözlerimi tekrar araladığımda ise bana sırıtarak bakan bir adet yüz ifadesiyle karşılaştım.

Gözlerimi kısıp ona bakarken kaşlarımı çatmıştım. "Ne gülüyorsun be!" Başımı hızla başka yöne çevirerek onu sırıtık yüz ifadesini görmemeye çalışırken bu seferde gülüşü kulağıma gelmişti. "Gerçekten." dedim sabırlı olmaya çalışarak. Sonra derin bir nefes aldım. "İnadıma mı yapıyorsun?"

Gülüşü şiddetlenirken bana baktı. "Gerçekten." dedi o da benim sesimi taklit ederek. Sonra yüzünü bana doğru hafifçe eğdi. "Nereden anladın?"

Kaşlarımı çatarak ona baktım. Bozulmuştum. Bunu yüzüme yansıtmak için epey çaba sarfederken gözlerimi kısarak ona baktım. "Tamam, oynayalım o zaman."

Yerde hareketsiz olan topu bir hışımla alıp tüm gücümle göğsüne atarken "Başla!" diye bağırdım. Buna karşılık yüzünü hafifçe buruştururken içimdeki sesin kötü cadılar gibi kahkaha attığını duyar gibiydim. Yere düşen topu alarak sektirmeye başladı. Bir yandan da bana sinsice sırıtıp başını ağır ağır sallıyordu. "Bunu sen istedin."

Klncsueda Klncsueda Mar 24
Lan ikinci kez basladim ve karsi takimin edvedler olduunu yeni ogrenen kizin dramini yasiom aq
- - Dec 10, 2016
Vây arkadaş ne hayal gücü var sende de anlamış değilim paranoyak olcan yahu 😋😋😋😋
Mrsinem Mrsinem Jul 22, 2016
Anneme arkadaşlarla gezcez dediğimde düşünceleri asdfgh
maviigulus maviigulus May 06, 2016
O soruyu bende soruyorum son 10 dk ders 10yıl gibi nie bitimo 
               WHY?
karapamuk1 karapamuk1 Jul 31, 2016
Karşımda babam oturuyo ve ben gülmemi bastırmak için yanaklarımı sıkıp duruyorum mutlu musun yazar *whatsapptakigülerkengözündenişiyenemoji*
sevgiylds sevgiylds Jun 25, 2016
Oha lan kendim gibi birini buldum sonunda aq bende tekim saniyodim