Be my reason to live.

Be my reason to live.

38.5K Reads 2.7K Votes 17 Part Story
nikt By xsardi Updated Mar 03, 2017

!!Wulgaryzmy, homoseksualizm i sceny +18!!
 
  - Jak się dziś czujesz Matt? - zapytała z uśmiechem kobieta w podeszłym wieku. Jej włosy spięte były w luźny kok, miała delikatny makijaż i usta pomalowane głęboką czerwienią. Matt uważał, że zupełnie jej to nie pasuje. Gdyby nie znał jej od czterech lat, nigdy nie pomyślałby o niej jak o starej kobiecie. Była piękna, pełna wdzięku. Zawsze siedziała na tym samym miejscu i zapisywała coś w swoim notatniku, zawsze uśmiechnięta, miła i przyjacielska. Jednak Matt wiedział, że tak naprawdę nic nie obchodziły ją jego problemy, po prostu musiała mu pomóc, bo taka jej praca.
  - Jak się czujesz? - powtórzyła pytanie i spojrzała mu w oczy. Nie lubił tego, dlatego od razu spuścił wzrok. Wpatrywał się w czarne, zdarte i gdzieniegdzie brudne glany z ledwo trzymającymi się sznurówkami.
  - Wszystko w porządku - skłamał, jak zawsze z resztą. Ona to wiedziała, jednak udawała, że mu wierzy. Przez następną godzinę rozmawiali o wszystkim co wydarzyło się w minionym tygodniu. Chłopak postanowił darować sobie niektóre szczegóły. Tamtego dnia miał dostać od niej nowe antydepresanty, ponieważ poprzednie nie działały. Matt zdawał sobie sprawę z tego, że te również nie poskutkują. A dlaczego? To proste! Od razu po odebraniu opakowania tabletek wyrzuca je do kosza. On nie chce pomocy, on po prostu chce świętego spokoju. 
  
  Siedział sam w pokoju, drzwi były zamknięte na klucz, nie chciał nieproszonych gości. Z głośników laptopa leciała głośna muzyka. Chciał zagłuszyć swoje chore myśli. Czasem mu się udawało, jednak nie tym razem. Bał się samego siebie, wiedział, że musi z tym skończyć, ale problem w tym, że nie chciał. Zawsze stał na środku drogi pomiędzy "zrobię to" a "jeszcze nie teraz". Za każdym razem wybierał to drugie. 
  Rzucił na podłogę zakrwawioną żyletkę i patrzył jak gęsta ciecz kapie mu z ręki.

 • boyslove
 • boyxboy
 • depresja
 • geje
 • gejoza
 • homo
 • romans
 • smutne
narukomi narukomi May 24
Nie spodobało mi się trochę to opowiadanie... spodobało mi się megahiper bardzo! 😉
ZoramaGames ZoramaGames Sep 07, 2017
Po samym opisie szczerze sie jak głupi , to źle świadczy?
Człowiek nie może być siwy. Jego włosy tak, ale nie on sam
narukomi narukomi May 14
No to przecież oczywiste że mama czyta pamiętnik swego syn, nie?
DeiMani DeiMani Sep 10, 2016
To jest fajne. Nie za krótkie nie za długie...w sam raz. A do tego mega wciągające...Aż chce się dowiedzieć co będzie dalej ^.^
Yaoizyciem Yaoizyciem Sep 16, 2015
Fajnie się zapowiada, jestem ciekawa dalszych rozdziałów :)