Be my reason to live.

Be my reason to live.

33.2K Reads 2.5K Votes 17 Part Story
Czerwonowłosa Syrenka By xsardi Updated Mar 03, 2017

!!Wulgaryzmy, homoseksualizm i sceny +18!!
 
  - Jak się dziś czujesz Matt? - zapytała z uśmiechem kobieta w podeszłym wieku. Jej włosy spięte były w luźny kok, miała delikatny makijaż i usta pomalowane głęboką czerwienią. Matt uważał, że zupełnie jej to nie pasuje. Gdyby nie znał jej od czterech lat, nigdy nie pomyślałby o niej jak o starej kobiecie. Była piękna, pełna wdzięku. Zawsze siedziała na tym samym miejscu i zapisywała coś w swoim notatniku, zawsze uśmiechnięta, miła i przyjacielska. Jednak Matt wiedział, że tak naprawdę nic nie obchodziły ją jego problemy, po prostu musiała mu pomóc, bo taka jej praca.
  - Jak się czujesz? - powtórzyła pytanie i spojrzała mu w oczy. Nie lubił tego, dlatego od razu spuścił wzrok. Wpatrywał się w czarne, zdarte i gdzieniegdzie brudne glany z ledwo trzymającymi się sznurówkami.
  - Wszystko w porządku - skłamał, jak zawsze z resztą. Ona to wiedziała, jednak udawała, że mu wierzy. Przez następną godzinę rozmawiali o wszystkim co wydarzyło się w minionym tygodniu. Chłopak postanowił darować sobie niektóre szczegóły. Tamtego dnia miał dostać od niej nowe antydepresanty, ponieważ poprzednie nie działały. Matt zdawał sobie sprawę z tego, że te również nie poskutkują. A dlaczego? To proste! Od razu po odebraniu opakowania tabletek wyrzuca je do kosza. On nie chce pomocy, on po prostu chce świętego spokoju. 
  
  Siedział sam w pokoju, drzwi były zamknięte na klucz, nie chciał nieproszonych gości. Z głośników laptopa leciała głośna muzyka. Chciał zagłuszyć swoje chore myśli. Czasem mu się udawało, jednak nie tym razem. Bał się samego siebie, wiedział, że musi z tym skończyć, ale problem w tym, że nie chciał. Zawsze stał na środku drogi pomiędzy "zrobię to" a "jeszcze nie teraz". Za każdym razem wybierał to drugie. 
  Rzucił na podłogę zakrwawioną żyletkę i patrzył jak gęsta ciecz kapie mu z ręki.

 • boyslove
 • boyxboy
 • depresja
 • geje
 • gejoza
 • homo
 • romans
 • smutne
ZoramaGames ZoramaGames Sep 07, 2017
Po samym opisie szczerze sie jak głupi , to źle świadczy?
Człowiek nie może być siwy. Jego włosy tak, ale nie on sam
DeiMani DeiMani Sep 10, 2016
To jest fajne. Nie za krótkie nie za długie...w sam raz. A do tego mega wciągające...Aż chce się dowiedzieć co będzie dalej ^.^
Yaoizyciem Yaoizyciem Sep 16, 2015
Fajnie się zapowiada, jestem ciekawa dalszych rozdziałów :)
Ayumii1 Ayumii1 May 12, 2015
zajebiste! Ayumi ma byc w każdym rozdziale! :3 z niecierpliwoscią czekam na kolejny rodzial i mam nadzieje ze rownież szybko sie pojawi :)