NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
SAHTE SİNEK

SAHTE SİNEK

157K Reads 8.4K Votes 11 Part Story
Tuğçe By kitapgurmesi Updated Jan 03, 2016

Bir okul düşünün. Kocaman yemyeşil bir bahçesi, güzel ve ferah sınıfları ve çeşitli imkanları olan bir okul... Mükemmel bir okul! Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
Çağrı Koleji... Bu kolejde üç tip öğrenci vardır. Zenginler, burslular yani sinekler ve sahte zenginler.
Zenginler okulun göze batan tipleridir. Bursluları yani onların deyimiyle sinekleri ne kadar hor görürlerse o kadar havalı olduklarını düşünürler.Her sabah okulun içine kadar soktukları arabalar tamamen gösteriş içindir. Ve sinekleri bu okulda istemezler.
Sinekler... Onlara sinek denmesinin nedeni düşüncelerinin önemi olmaması. Ne zaman konuşmaya cesaret etseler "Sinek mi vızıldıyor?" kalıbı kullanılır. Kendi hallerinde zararsız ergenlerdir. Tek suçları yeterince paraları olmamasıdır. Ahh zenginler bazen çok dangalak olabiliyor...
Sahte zenginler okulun en tehlikeli tipleridir. Burslulara karşı nefret beslerler. Bana göre bunun sebebi onların cesaretlerini ve dürüstlüklerini kıskanmalarıdır. Sahte zenginler abartı tiplerdir. Abartı makyaj, abartı parfüm... Ve okulda sırları açığa çıkmadan kalma süreleri maksimum 1 yıldır. Hiçbir açık vermeseler bile ertesi yıl burslarını kaybederler çünkü.
Ben mi? Ben bunlardan hiçbiri değilim. Ben sahte sineğim...

Bu francisko da wattpadde sigortalı olarak çalışsaydı paraya para demezdi aq
Sende mi burdasın @NuniDede her kitapta karşılaşıyoruz bence evlenmeliyiz wlfbölfjssçşö
Kız büyük ihtimalle 17 yaşında ve teknik olarak beş parasız aslında. 18 ine girince para tamamiyle onun olabilir diye biliyorum.
Kimse dememiş ben diyim 31. de sen ol be gülüm kdkskkslskslslsö
Amaan o kadar zenginsin al bir tane otobüs bu benim sevgilim de oh tamam sorun çözüldü sıkıntıya gerek yok
Ben sinek savar diyicem neden bilmiyorum ama öyle diyicem ajsnenskkd