Ik vind jou leuker [onc2025]
  • Reads 168
  • Votes 51
  • Parts 17
  • Reads 168
  • Votes 51
  • Parts 17
Complete, First published Apr 09
Niet m'n beste werk, maar misschien vind je het leuk ♥

[Ambassador Pick in de Engelse ONC2025]

Scarlett heeft het allemaal: de populairste jongen van de school is haar vriendje, ze is slank en knap, ze heeft genoeg geld om nooit een dag te hoeven werken in haar leven en haar klasgenoten kijken tegen haar op. Het is harder werken dan die jaloerse bitches beseffen, maar dat heeft ze er natuurlijk graag voor over.

Daarom is ze allesbehalve blij als er een nieuw meisje op school verschijnt dat een haat-liefdeverhouding ontwikkelt met háár vriendje. Caiden doet wel alsof hij het simpele, bruinharige meisje niet moet, maar Scarlett kent hem langer dan vandaag. 
Het duurt dan ook niet lang of zij wordt aan de kant geschoven, waarna ze knarsetandend moet toezien hoe Caiden het hart van Emilia tracht te winnen. 

Het is niet alleen dat; Scarlett is de hoofdpersoon van dit verhaal en toch stelen andere mensen de spotlight op háár cover!

Zo zou het niet moeten gaan, vindt zij, en Scarlett besluit het heft in eigen hand te nemen.

Helaas voor haar, stapelen de clichés zich op. Zal ze zonder problemen het verhaal weten te voltooien, zelfs als alles verkeerd lijkt te gaan?
All Rights Reserved
Sign up to add Ik vind jou leuker [onc2025] to your library and receive updates
or
#194fantasie
Content Guidelines
You may also like
Kidnapped Or Protected (Voltooid) by IrisCFDJ
46 parts Complete
Hij zette een stap naar voren en nog een. Hij keek me speels aan. ¨ Je hart gaat steeds een tikje sneller kloppen wanneer ik een stap naar jouw richting zet¨ Zei hij speels. Hij pakte mijn zij vast en trok me tegen zich aan ik deed niks ik slikte alleen maar en probeerde mijn hartslag onder controle te houden en hopen dat hij niks zou doen... Aurora (19 jaar) woont alleen bij haar moeder haar vader heeft haar verlaten toen ze 11 was ze zegt ook altijd 'Maar goed ook ik wil niet zo'n man in mijn leven'. Maar wat als ze op een dag wordt ontvoerd of toch beschermd ? Aurora's leven draait helemaal op d'r kop zal ze dit overleven? Of is dit toch haar lotsbestemming ? En wie zal ze allemaal tegenkomen? Of eerder gezegd wat ?... LEES M'N NIEUWE BOEK 'THE BLOODY FAIRY TALES' Dit boek gaat ook over vampieren ik probeer minimaal 1 keer in de week een hoofdstuk te plaatsen. !!! (LINK NAAR M'N NIEUWE BOEK ↴) https://www.wattpad.com/story/171966429-the-bloody-fairy-tales Als je vragen hebt over het verhaal laat het me gerust weten ik reageer zo snel mogelijk !! Het verhaal is nog NIET voltooid wanneer het wel is voltooid zet ik het in de titel ! Ik hoop rond de 30 hoofdstukken te maken, maar kan ook meer of minder zijn. Gelieve dit verhaal niet Kopiëren ik heb het helemaal zelf bedacht. Moet je wachten voor het volgende deel lees dan ondertussen m'n andere boek 'Vampier liefde (voltooid)' Alvast bedankt !! (Link naar Vampier liefde↴) https://www.wattpad.com/story/135362057-vampier-liefde-voltooid HOOGSTE RANK #1 😱🎉💖 Dank jullie wel lieverdjes jullie zijn GEWELDIG !!! 💖
You may also like
Slide 1 of 10
He's The Alpha (dutch!)  cover
'Nix' cover
Gevallen pacifist cover
Kidnapped Or Protected (Voltooid) cover
Familie kies je niet cover
Het Levenslied van Celeste cover
rogue maid cover
Tir Na nOg - Legendes van Himaya cover
Ontvoerd!! cover
Frozen Wolf cover

He's The Alpha (dutch!)

69 parts Complete

Paige King is hardcore Teen Wolf fan, verlegen, niet snel op haar gemak, sarcastisch. Toch kan ze zomaar brutaal uit de hoek komen als haar onrecht wordt aangedaan, wat niet iedereen kan waarderen. En niet te vergeten: Mens. *** Als Paige wordt ontvoerd door de moordzuchtige en jaloerse Alfa Caiden veranderd haar leven. Ze hoort dat weerwolven echt bestaan, heeft opeens een mate, en raakt betrokken in gevaarlijke situaties waarvan ze het bestaan nooit wist. *** *If you lose everything and everyone you love, it feels like there's nothing left. You feel empty. That feeling is wrong. You're never empty, the survivor part in you will always stay.* Hoogste rang: #1 in weerwolf!: 24-04-18 200K reads: 10-07-2020