Out Of My Mind - tłumaczenie

Out Of My Mind - tłumaczenie

31K Reads 1.8K Votes 16 Part Story
ㅤ By innocentgrande Updated Mar 25, 2016

TO NIE JEST MOJE OPOWIADANIE, JEST TO JEDYNIE TŁUMACZENIE.
ORYGINAŁ: http://www.justinbieberfanfictionplus.com/viewstory.php?sid=28166&warning=3
THIS IS NOT MY OWN FANFICTION, THIS IS JUST A TRANSLATION.

Isabella Cortez pracuje jako wolontariuszka w szpitalu swojej cioci. Opuściła go na dwa miesiące, żeby skupić się na szkole. Przegapiła wiele rzeczy. Dowiedziała się, że w szpitalu jest nowy chłopak. Kiedy odwiedza go przez kilka dni dowiaduje się paru rzeczy:
1) jest bipolarny
2) jest ich trzech
Tak, trzech. Nie trojaczki. Nie, jest ich trzech, ale to jeden chłopak. To definitywnie nie tylko bipolarność, bo te trzy osoby mają trzy różne imiona i trzy różne charaktery.
Drew- spokojny i słodki
Justin- nieśmiały i przestraszony
Jason- odważny i niebezpieczny
Zdała sobie sprawę, że trzeba wiedzieć który jest którym i który do czego jest zdolny. Życie toczy się dalej, a ona i jej mała przyjaciółka Katrina pomagają 'Drew' przezwyciężyć zespół mnogiej osobowości. Nauczyła się również czym spowodowane są jego zaburzenia. Jedynym problemem jest to, że on nie może kontrolować kiedy któryś wychodzi, a gdy to robi, on nie może nic zrobić.

-Spotykasz się tylko z jednym ze mnie. Pamiętaj, kochanie, jest ich trzech.
-Wiesz, że tracę rozum, kiedy takie rzeczy się zdarzają. Dosłownie! Mogę to wytłumaczyć Bella!- krzyknął i znów przygwoździł mnie do ściany, jego czerwona twarz, pełna złości....bólu....i poczucia winy.

-on nie miał tego na myśli, Bell. On nie może kontrolować kto wychodzi na zewnątrz. Wiedz tylko, że prawdziwy on, głęboko w środku bardzo cię kocha.

Więc powiedz mi czy łatwo jest być zakochanym w kimś, kto ma różne osobowości, nieważne jak wiele razy cię uderzy, zdradzi czy zrobi cokolwiek innego, bo "on nie może tego kontrolować".

Oh, to prawda, nie jest łatwo.

Ale on nie chciał jej zranić...


trailer: https://www.youtube.com/watch?v=0bV4hUri424

  • bieber
  • fanfiction
  • fanfictionpl
  • justin
  • justinbieber
Maliviana Maliviana Nov 21, 2016
Kurka wodna,  wielbie cie ze to tlumaczysz.  Sam opis mnie oczarowal <3  i ylto że  jest tal bieber.. :*
vmvee_ vmvee_ Mar 02, 2016
O mój boże nie wierzę!! Uwielbiam to ff 😍 wreszcie znalazłam tłumaczenie xd
thornybieber thornybieber Jul 12, 2015
Oh, hej zauważyłam, że dawno temu pojawił się ten rozdział. Czy zamierzasz kontynuować tłumaczenie tego opowiadania czy raczej nie? Jeśli tak to bardzo bym się ucieszyła, bo historia wydaje suę być dość ciekawa, a jak nie to.. i cry everytime ;c