NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Orman Büyücüsü (Düzenleniyor)

Orman Büyücüsü (Düzenleniyor)

343K Reads 25.5K Votes 62 Part Story
nakkal By nakkal Completed

13.YY Bilge Druidlerin zamanı, İskoçya...

Kylianne'nin hayatı, sevdiği adamın ablasını öldürüşüne tanık olduğu gece tamamen değişti. Artık ne bir evi, ne bir ailesi ne de bir klanı vardı...Kendisine ait olan her şeyi arkasında bırakarak Uğursuz Orman'ın derinliklerine karışan Kylianne, aradan geçen 10 yılın ardından döndüğünde kalbi tek bir arzu ile yanıyordu: İntikam.

Gerçek Tarihi mekanlardan esinlenerek yazılan bu romanda,

 13. Yüzyılın İskoçya'sında aşkın ve büyünün zamanında,

 Kylianne'in hikayesine konuk olacaksınız... 


"Aşk, sonunda zafer bulacağın bir yol değildir."Hikaye noter onaylı ve tamamen özgün olup, tüm hakları şahsıma aittir. İzinsiz kopyalanması ve ya çalınması halinde, çalan şahıs veya şahıslar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. (05 Mayıs 2015 tarihinde yazılmaya başlanmıştır, 25.03.2016 tarihinde tamamlanmıştır.)

Ben kitap karakterlerinin bir bölümde tanıtılmasını sevmiyorum. Kitabın içinde biz karakterleri keşfetmeliyiz böyle olmamali.
setildans setildans Feb 16
merhaba bende ilk defa bir kitap yaziyorum mitoljil hayvablarin ismi varken tekrsr isim koyuyomuyz yoksa kendi ismini mi kulllaniyoruz?
Galiba- Gölgelerin Efendisi- kitabını okumuşsun. Yada okumadın bilemem ama çoğu ad Gölgelerin Efendisi kitabında da vardı. Neyse. Bende bazı isimleri kitabimda kullanabilir miyim? 1-2 ismim eksik. Tabi izin verirsen. Özentilik olmasın diye soruyorum.
armeneusa armeneusa Apr 06, 2016
Kitap kendine çekiyor. Merak ettim.
               
               Lütfen benim kitabıma da göz atabilir misiniz? https://www.wattpad.com/story/64374179-%C3%B6l%C3%BCm-i%C3%A7in-her%C5%9Fey
alper294 alper294 Jan 28, 2016
Okurken çok etkilendim.Çok sürükleyici ve güzel görünüyor.Karakter sayısının çok olması okuma isteğimi daha çok arttırıyor.Gerçekten başarılı 👍
selverkorkmaz14 selverkorkmaz14 May 04, 2016
Ya bisey anlamaim isimleri karistirdim simdiden ins.kitabin guzeldir