Veliahtlar - Wattys2017

Veliahtlar - Wattys2017

7M Reads 280K Votes 65 Part Story
Tuğçe Aksal By tubutubu Updated Aug 02

© Tüm Hakları Saklıdır.

Başınıza gelen kötü olaylar, iyilerin habercisidir. Demir ve Elif'in aşkının meyveleri olan Asal ve Masal'ın lise hayatıyla başlayan serüven eski temposuyla tekrardan aramızda.. Masal annesini , Asal babasını mı örnek alacak yoksa kendine bambaşka bir yol mu çizecekler? Birbirlerini sevecekler mi yoksa nefret mi edecekler? Demir Kara'nın çocuklarıyla arasındaki ilişki nasıl olacak? Elif Kara aşık olduğu adamı çocuklarından bile kıskanacak mı? Bora ve Melek'in ilişkinin üzerinde kara bulutlar mı dolaşacak? Hale bundan nasıl etkilenecek? Cem Adananın 5 çocukla imtihanı nasıl olacak? peki ya çetenin diğer üyeleri..? Merak ettiğiniz herşey serinin 5. kitabında merakınızı gidermek için bekliyor..

http://my.w.tt/UiNb/4nynM77EuF Arkadaşımın hikayesine göz atabilir misiniz? Hoşunuza gideceğini umuyorum❤
Merhabalar benimde hikayem var okumak isteyenler  için TUTUN BANA ve YEŞİL  GÖZLÜ DEV tek isteğim eleştiri yapın ve beğenmediğiniz yerleri söyleyin 😊
HazalKurt2 HazalKurt2 Jul 12
Demirin Asala karşı davranışı... Demir babasına karşı geldiğinde "ben çocuklarıma senin gibi bakmayacağım" demişti. Demirin babası Demire nasıl davranıyorsa, Demir ds oğluna öyle davranıyor... Ne biliyim, beklemezdim.
Asal deyince bir tek benim mi aklıma Asal Sayılar geliyor?
_selin8 _selin8 Jul 13
Klişe kitaplardan bıktıysanız, mizah-genç kurgu seviyorsanız ve okuyacak düzgün kitap arıyorsanız yeni yazmaya başladığım kurguya bakabilirsiniz!
oldusu oldusu Aug 12
Arkadaşlar, hikayemi yeni yayınladım göz atar mısınız hoşunuza gideceğini umuyorum❤