Koszmar na jawie

Koszmar na jawie

933 Reads 234 Votes 25 Part Story
JoannaMajkowska By JoannaMajkowska Completed

Joslyn Howard każdy dzień wita z uśmiechem. Nie zauważa, jak dalekie od ideału jest jej życie i nigdy nie traci dobrego humoru. Co jeśli wyobrażenie o perfekcyjnym świecie zniknie za sprawą jednej osoby? Jak ktoś, kto przez wiele lat trwał w złudzeniach, poradzi sobie w konfrontacji z rzeczywistością?

To historia o rozpaczliwej potrzebie bycia kochanym, gorączkowym poszukiwaniu szczęścia i kolejnych etapach popadania w depresję, ale także opowieść o nadziei i prawdziwej przyjaźni.

 • depresja
 • dorastanie
 • problemy
 • psychologiczne
Anii_Elka Anii_Elka May 11, 2016
Co ja widzę? 
               Prolog.
               Wciągający, kuszący "przeczytaj mnie, poznaj"
Yuki_Panda Yuki_Panda Jun 11, 2016
Szukalam czegos dobrego i mozliwe, ze wlasnie znalazlam, okaze sie na koncu oczywiście ;-) ale juz teraz wiem, ze prolog mnie wciagnal. No to czytamy dalej ~
Chantalx2 Chantalx2 Jan 26, 2016
Aż ciężko pojąć, że ona mimo wszystko potrafi cieszyć się z takich drobiazgów. Zazdroszczę jej tego, ale tylko tego... bo rodziców już nie za fajnych ma. Niby się starają, zapewniają jej dobry byt, ale żadnego ciepła z ich strony. :)
Sound-of-silence Sound-of-silence Jul 13, 2015
Przeczytałam wszystkie Twoje opowiadania na blogspocie i uwierz, że potrafisz wciągnąć człowieka na długie godziny, Bunt przeczytałam w jeden dzień... Nie wiedziałam, że tutaj też piszesz, miłe zaskoczenie :D Gorąco pozdrawiam i zapraszam do mnie jeśli chcesz ;)