Gül Kurusu *Yeniden Yayında*

Gül Kurusu *Yeniden Yayında*

678K Reads 7.9K Votes 4 Part Story
Kübra Nur By lyssablack- Updated 2 days ago

Gülümsedi. Gül pembesi dudakları, pembe bir gülün açılışı gibi iki yana genişledi. Küçük, buruk bir tebessümden öte değildi bu ama Mahra, kalbinin garip bir sancıyla sıkıştığını hissetti. Niye böyle olduğunu bilmiyordu. Ama genç adam Betül'ü bir gül bahçesine benzetiyordu. Teninin beyazlığı, dudaklarının tatlı pembesi, gözlerinin titrek yeşili ancak bir gül bahçesine ait olabilirmiş gibi geliyordu. Sonra bakışları saçlarına kayıyordu kızın. Onların karalığı içini dağlıyordu. Betül'de kendi payına düşen tek yer bu saçlar olmalıydı. Genç kızın renklerini hak etmiyordu ama saçları Mahra için biçilmiş kaftandı. Gülüşünün içine saldığı azabı yalnız o kara saçların kokusu dindirebilirmiş gibi geliyordu. Bakışının yüreğe işleyen o yeşilinden kaçıp ancak saçlarının kara tellerine sığınabilirdi sanki. 

Elini uzattı. Önce Betül'ün dudaklarına, gülpembe gülüşüne dokundu. Sonra bu işlediği günaha kefaret olsun diye saçlarına... Saçlarının karalığı ellerinden gülüşünün akını silip götürürken dayanamadı. Yaklaştı ve genç kızın saçlarından yayılan kokuyu derince bir nefesle içine çekti. Gül kokuyordu. Buram buram, alev alev gül kokuyordu. Gülüşünde açan güller saçlarında soluyor ama kokusu baki kalıyordu.

 • aşk
 • gül
 • hasret
 • sevda
herseyumut1912 herseyumut1912 Oct 28, 2017
Yeni bölüm ne zaman gelecek acaba ?
               Neler olacağını çok merak ediyorum.
leylakubra leylakubra Mar 14
Hikaye neden kaldırıldı acaba tavsiye üzerine okumak istemiştim ama kaldırıldığını gördüm bı daha yayinlanmicak mı
can_sueda can_sueda Aug 26, 2017
Yalvarırım Mahra baş karakter olmasın. Lütfen, lütfen, lütfen!
okuyanhafize okuyanhafize Jul 20, 2017
Yeni bölüm ne zaman gelecekk?? İki aydır merak ediyorum.. keşke düzenlenmeden önce okusaymışım...
Salyanman Salyanman Aug 16, 2017
Düzenlenmemis bölümlerine kavusmamiz ne kadar imkansız? Çok özlüyorum Betül ve Mahra'yi surekli açıp okumaya alışmışım 😳 onlarin her hali kabulüm duzenlenmeseler bile her zaman en mükemmel onlar 💜
beyzakulaksz beyzakulaksz 4 days ago
Yav sen kalbimin kraliçesisin ne fazlalığı duymamış olayım