Gül Kurusu *Düzenleniyor*

Gül Kurusu *Düzenleniyor*

674K Reads 4.5K Votes 2 Part Story
Kübra Nur By lyssablack- Updated Nov 03, 2017

Gülümsedi. Gül pembesi dudakları, pembe bir gülün açılışı gibi iki yana genişledi. Küçük, buruk bir tebessümden öte değildi bu ama Mahra, kalbinin garip bir sancıyla sıkıştığını hissetti. Niye böyle olduğunu bilmiyordu. Ama genç adam Betül'ü bir gül bahçesine benzetiyordu. Teninin beyazlığı, dudaklarının tatlı pembesi, gözlerinin titrek yeşili ancak bir gül bahçesine ait olabilirmiş gibi geliyordu. Sonra bakışları saçlarına kayıyordu kızın. Onların karalığı içini dağlıyordu. Betül'de kendi payına düşen tek yer bu saçlar olmalıydı. Genç kızın renklerini hak etmiyordu ama saçları Mahra için biçilmiş kaftandı. Gülüşünün içine saldığı azabı yalnız o kara saçların kokusu dindirebilirmiş gibi geliyordu. Bakışının yüreğe işleyen o yeşilinden kaçıp ancak saçlarının kara tellerine sığınabilirdi sanki. 

Elini uzattı. Önce Betül'ün dudaklarına, gülpembe gülüşüne dokundu. Sonra bu işlediği günaha kefaret olsun diye saçlarına... Saçlarının karalığı ellerinden gülüşünün akını silip götürürken dayanamadı. Yaklaştı ve genç kızın saçlarından yayılan kokuyu derince bir nefesle içine çekti. Gül kokuyordu. Buram buram, alev alev gül kokuyordu. Gülüşünde açan güller saçlarında soluyor ama kokusu baki kalıyordu.

 • aşk
 • hasret
herseyumut1912 herseyumut1912 Oct 28, 2017
Yeni bölüm ne zaman gelecek acaba ?
               Neler olacağını çok merak ediyorum.
leylakubra leylakubra 3 days ago
Hikaye neden kaldırıldı acaba tavsiye üzerine okumak istemiştim ama kaldırıldığını gördüm bı daha yayinlanmicak mı
Emine___Yesilcimen Emine___Yesilcimen Jun 07, 2017
Güzel bir hikayeye benziyor daha başlamadım ama olsun bu cümle bile bi başka hissettirdi. Eğer isterseniz benim hikayeme de bakabilirsiniz adı Ruhun benimle güvende 😋 😋 😊
can_sueda can_sueda Aug 26, 2017
Yalvarırım Mahra baş karakter olmasın. Lütfen, lütfen, lütfen!
sena_05 sena_05 May 01, 2017
Normalde kitabin devami vardida duzenlemek icin kaldirildimi?
okuyanhafize okuyanhafize Jul 20, 2017
Yeni bölüm ne zaman gelecekk?? İki aydır merak ediyorum.. keşke düzenlenmeden önce okusaymışım...