KUSURSUZ #1- Yeniden Doğuş (KİTAP OLDU)

KUSURSUZ #1- Yeniden Doğuş (KİTAP OLDU)

720K Reads 60.9K Votes 141 Part Story
Özlem Dokuyucu By ozlemdokuyucu Updated Jun 01, 2016

New York Araştırma Merkezi'nden bir bilim adamı, çok sayıda "Tasarım Bebek" oluşturarak Dünya'nın bundan böyle çok daha yaşanılası, huzur ve refah dolu, her türlü hastalık ve felâketten uzak bir yer olmasını istiyor. Ama işler umduğu gibi gitmiyor. Tasarım bebekler beklenilen cennetten çok, kâbus dolu bir Dünya kuruyorlar. İnsan nüfusunun büyük bir bölümünü yok ettikten sonra, hayatta kalanlarla birlikte Dünya üzerinde yaşanan zamanı değiştiriyorlar. 2000'li yılların Dünya'sı, artık 250 milyon yıl önceki Pangaea ve gelecekteki Dünya ile birleşiyor. Kıtalar üçe ayrılırken, geçmişte yaşayan canlılar da yeniden gün yüzüne çıkıyor. Peki, insanların ne yapması gerek? Yeniden Milenyum Dünyası'na dönmek mümkün mü? Cyra ve yanındakiler bu soruların cevabını bulmak için canla başla çalışıyorlar. Tükenmeye yüz tutmuş insan soyunu, yeniden güçlendirmek ve egemen kılmak için her yolu deniyorlar.


Kent Kitap'tan Kusursuz - Yeniden Doğuş : 1) Kaçış olarak serinin ilk kitabı yayınlanmıştır.

Bekir-Sert Bekir-Sert May 11
Oldukça güzel bir giriş. Merak uyandırmayı başarıyor ve hikayenin evreni hakkında ipuçları veriyor. Betimlemeler, konuşmalar yerli yerinde. Başarılarınızın devamını dilerim.
tersfears tersfears Jan 08
Bence güzel bir şey değil. İnsanlar sandığımızdan daha kötü varlıklar. Herşeyi kendi çıkarları için kullanıyorlar. Sonuçları tahmin edilemez sorunlar doğabilir.
gncmgzl gncmgzl Oct 24, 2016
Haydi bismillah..  Başka bir dünyanın kapısı beni bekler. 😊
ibrahimniketya ibrahimniketya Apr 05, 2016
Çok başarılı bir anlatım olmuş. Banada beklerim herkesı :)
Huseyn_Musayev Huseyn_Musayev Oct 10, 2016
Hiç intihar edenleri merak etmedin mi? 》》》 Neden Yaptın? 《《《 Eminim beğeniceksiniz.
aycamutlucan aycamutlucan May 26, 2016
Kaleminize sağlık, bu kitap yolda, gelince okuyacağım inşallah :)
               
               Hayalet Üniversite isminde yeni bir fantastik hikayeye başladım. Okuyup, fikrinizi derseniz makbule geçer. Daga 1 bölüm yayınladım gerçi :)
               
               https://www.wattpad.com/story/73078815-hayalet-%C3%BCniversite