DOKTOR

DOKTOR

91.4K Reads 2.2K Votes 3 Part Story
😊 By attelif Updated Aug 12, 2016

"Hadi defiyi (defibrilatör) hazırlayın!" damar yolundan atropini yaparken Ayşe defiyi hazırlıyordu. 19 yaşında bir genç, sadece 19... "Hazır hocam!" Kaan doktor hızla eline aldı defiyi sonra bağırarak "Çekilin!" dediğinde hepimiz hızla çekildik ve hastaya verilen şokla hepimiz mönitöre baktık ve artık ritimler düzelmişti. "Başardık hasta geri döndü!" diye sevinçle bağırdı Ayşe. Hepimizin yüzünde bu genci hayata döndürmenin mutluluğu vardı, hepimizin dişleri gözüküyordu gülerken ama o.. O sadece belli belirsiz bir tebessüm ediyordu. Dikkatli bakılmadan anlaşılmayan tebessümü 10 saniye geçmeden yüzünden sildi ve "Hastayı yoğun bakıma sevk edelim!" diyerek resisütasyon odasından çıkıp gitti. Yine sertliğini ortaya koydu.

 İşinde iyidir, hastalarına iyi davranır, önem verir ama beni korkutan o sert bakışlarıyla bakar hep etrafa. Napalım oda bizim hastanemizin SERT DOKTOR'U...

ARKADAŞLAR LÜTFEN KENDİ KİTABINIZIN REKLAMINI YAPMAYIN!!!

GENÇ KIZ EDEBİYATINDA #2 VE #3 OLDUK ARKADAŞLAR  :)

- - Jul 07
merhaba! öncelikle emeğine sağlık umarım çok daha güzel kurgularla çıkarsın karşımıza . :) vee rica etsem kitabıma bir bakar mısınz yorumlarınıza ihtiyacım var :)
koyugriii25 koyugriii25 Apr 30
Arkadaşlar yeni başladığım kitabıma bakarmisiniz ilerleyebilmek icinsizlere ihtiyacım var teşekkürler 🙏
bett555 bett555 Aug 14, 2016
Kitabımı okumanızı tavsiye ederim 😊 yorumlarınızı bekliyorum 😊
kalbim_zeykeryagcan3 kalbim_zeykeryagcan3 Jul 16, 2016
Multimedya resimleri paylaşıyorum isteğe göre. Sayfama girip hikayeme bakabilirsiniz.
bayan_tatlii bayan_tatlii Apr 16, 2016
On bölümden oluşan hikayem bitti 😀. Sizde okumak istemez misiniz? 😘 👈 😀