Narzeczona na chwilę

Narzeczona na chwilę

470K Reads 33.3K Votes 41 Part Story
Monica Margaret Serafin By MonicaMargaret Completed

Opowiadanie jest w trakcie korekty. Jeśli widzicie gdzieś literówkę, brakujący przecinek itp., to proszę, wskażcie mi to, żebym mogła poprawić. :) 

"Daj światu coś miłego, a odwdzięczy się z nawiązką" - tak brzmi motto Mackenzie Wilson, specjalistki od czyszczenia podłóg i powierzchni płaskich. Jak się okazuje, świat lubi, kiedy się do niego uśmiecha, bo oto stawia przed nią nową szansę. Szansę pod postacią jej szefa, Quintena Warricka. 

W opowiadaniu mogą i pojawią się sceny erotyczne oraz wulgaryzmy. Poza zamierzonym wprowadzeniem osób znanych/gwiazd/celebrytów, zbieżność nazwisk i zdarzeń rzeczywistych jest przypadkowa. To opowiadanie NIE JEST fan fiction, fabuła została w całości wymyślona przeze mnie i nie opiera się na żadnej książce czy filmie. Bardzo proszę nie kopiować treści bez mojego pozwolenia.

Cudowną okładkę wykonała @detruitaimer. Dziękuję bardzo!

#Wattys2016

majjas04 majjas04 Oct 25
Stare baby nie dziękują. Mają jeszcze pretensje i pytają się czy wyglądają, aż tak staro, że ustępujemy im miejsca. Od nas się wymaga życzliwości, a staruchy mogą sobie robić co chcą!
Wikaskaaa Wikaskaaa Nov 11
Stare baby proszą o miejsce w autobusie, a na promocji w lidlu biegną jak szalone
Muszę przeczytać przynajmniej jeszcze dwa rozdziały i dopiero pójdę spać;)
Nareszcie udało mi się przybyć i do tego opowiadania ^^ Coś więcej o samej historii zapewne wypowiem się dalej ;) 
               🐾🐺🐾
I w tym momencie ogarnęłam,że czytam to po raz pierwszy (wcześniej mi się skojarzyło przez nazwisko tamtej sąsiadki i podobny tytuł)
WerooxC WerooxC Oct 10
Kochana bardzo podoba mi się twoje opowiadania, ma w sobie perełkę oryginalności. Wszystko jest na miejscu i wgl. ;D Brawo!