KARADUMAN

KARADUMAN

513K Reads 23.2K Votes 32 Part Story
Öylesinebiryazar By oylesinebiryazar Updated Oct 10

"Bazılarının 'erken gelme' anlayışı akşam 8 sanırım." 

Çıkardığı ceketi askılığa asan Erkan genç kızın isyanı üzerine gülümsedi. 

"Hoşbulduk." 

Hazal sakin olmaya çalışıyordu. Bugün erken gelirim diyen Erkan akşamın sekizinde yeni geliyordu ve bir haber dahi vermemişti. Üstelik bugün onların evliliklerinin ilk günüydü! Sinirler kafasını kaldırıp cümlelerini seçmeye çalıştı.

"Madem erken gelmeyeceksin ara söyle o zaman be adam! Tüm öğleden sonra ne zaman gelirsin diye kapıyı gözetlemekten gözlerim şaşı, hizmet etmekten ayakların toynak, tepsi indirip kaldırmaktanda kollarım ağrı deposu oldu. 30 tane kadına hem cevap verip hem hizmet etmek hemde onlara bir gaf vermemeye çalışmak ne kadar yorucu biliyor musun sen? Vicdansız mısın! Bugün üstelik ilk günümüz." 

Eşofmanını giyen Erkan genç kızın olduğu yatağa doğru bir kaç adım attı. Yatağa oturup meraklı bakışlar ardından genç kızın ayağını dizlerinin üstüne alıp topuklarını ovmaya başladı. 

"Bir kişinin dahi haberi olursa ölürsün." 


Hazal Karaaslan/ Ali Erkan Karaduman


***
 
Sıradan bir töre hikayesi olmadığını okuyunca anlayacaksınız.

Tek kişi ağzından yazsaydın daha iyi olurdu ama yine iyi olmuş. Benim hikayeme de göz atın gerçek olaylardan yazdım bayılacaksınız
sarangheyoo sarangheyoo Sep 12
Adam olaydin keske amcada kiz ya da erkek cocuk die ayrim yapacagina saglikli bir evladin var die sukretseydin!
cookie_fan cookie_fan Jun 28
Hikayeme göz atarsanız sevinirim 4 genç kızın ve 4 genç adamn aşklarını anlatıyor şimdiden teşekkürlerhttps://www.wattpad.com/story/76319849-kirli-beyazlar
Tabi ki denin suçun gerizekalı kromozomlarından y değil x gelmiş
Teknik olarak senin suçun amca. Söyleseydin genlerine ben erkek istiyorum diye. O zaman onlarda X yine Y verirlerdi de erkek çocuğun olurdu belki.