NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Selket

Selket

531K Reads 26.3K Votes 29 Part Story
Yeşim/Sude By yesmburlui Updated Sep 07, 2016

Üst üste gelen kayıplar, defalarca dibe vuruşlar. Yaşadıkları sonucunda yorulan bir kız; yıllanmış bir kanepe gibi tıpkı. 

Füsun.

 Bir bakmış ki tenine kazınmış, Dolunay'ın ona koyduğu bir isim. Ve Ekin Soyak. Henüz on altı yaşında evini terk edip İtalya'dan Antalya'ya taşınıp kendi kabuğuna çekilen, kendini görünmez'e çeviren bir Youtuber. Ya bir an olur da kendini planladığı çizgi'nin dışında bulursa, İstanbul'da, kardeşi'nin yanında? Bu hikaye'de her şey var. Kayıplar, hüzün, aşk. İnsanlar'ın ikinci yüzünü gösterişi. Bir anda değişen duygular. Yaşadığı acıları ruhuna kazınmış, intihar eşiğinden dönen bir kız.

 Günlük yaşantısında bile ''Gün hala gri, fakat yağışsız.'' diyerek geziyor. Fakat onlarca kez katledilmiş ruhu kadar zayıf değil; umutları. İstanbul'a aşık, fakat her şeyini orada kaybetti. Dolunay'a aşık, fakat içine dökülen sevgi kırıntıları, saplanıp kanattı adeta kalbini. Onunla arasına kilometreler girmesine izin verecek mi ki? Yoksa yeni bir hayatı elinin tersi ile itebilir mi?

Dolunay dünya'nın en zenginlerinden biri mi olmak ister, yoksa babası'nı bile geride bırakarak, hayatını adadığı intikam oyunu'nu, egosu'nu bırakarak ilk defa Selket'ine mi bırakır kendisini? Gelsin de dindirsin yine acılarını diye.

yurdanur3229 yurdanur3229 Jun 26, 2016
PİS KIZ FİZİKTEN 100 ALMIŞ.BAK KÖŞEDE PENCERE VAR HADİ ATLA -_-
xelifw xelifw Jun 30, 2016
Abi size bişey söyleyim mi ? 
               Başrol karekterler gerçekte kardeşler hatta ve hatta ikizler
MssSevval MssSevval Jun 23, 2016
-Matematiği seviyormusunuz? 
               -Hayır.
               -Neden?
               -Çünkü lanet olası bir zorluğu var , hadi gidelim Osman 
               Jdjtdjyfhkdsghjd oruç kafa yaptı
MssSevval MssSevval Jun 23, 2016
Kızı İstanbul a koyup kaçacaklar biliyom ben kesin öyle olacak sonrada kız ordan birine aşık olacak sonra sevgili olacaklar sonra kavga etcekler sonra barışacaklar falan felan yanee
kafam_gokyuzu kafam_gokyuzu Dec 27, 2016
Bana dershane sağolsun izin vermio cuma günleri sevinmemi bir okul bitti diom oh mis sonra aklıma yarın dershane geliyo (fon müziği dırırırıı)hayal kırıklığı ile hazin son
yesmburlui yesmburlui Jun 30, 2016
bunu biliyoruz canım aralarında ki uyum iyi diye koymuşttuk ama ilerde karakter değiştirebiliriz