Aşkın İlk Öpücüğü

Aşkın İlk Öpücüğü

778K Reads 30.6K Votes 30 Part Story
Buse Gümüş By busevgumus Updated Sep 04

Gurur Özdemir, uzun zamandır uzaktan izlediği kıza sırılsıklam aşıktı. Her gün aynı saatte köşesine çekilir, okul kapısından içeri girdiği anın hasretiyle onun gelmesini beklerdi. Yalnızca uzaktan görmek ona yetiyordu. Daha fazla yaklaşmaya cesareti yoktu.
                                                    
 Duru Çelik, 19 yaşında ve hukuk öğrencisidir. Ayrıca bölümünün 1.si. Arkadaşları tarafından 'İnek' diye adlandırılan genç kızın tek derdi, okulunu bitirmek ve ailesinin geleceğini kurtarmaktı. Aşka zamanı yoktu. Üstelik gerçek aşka rastlayacak kadar şanslı olduğuna da inanmıyordu.
                                                    
İkisinin kaderini birleştiren şey ise bir kazadan ibaret ve bir de intikam isteği. Gurur sevdiği kıza yaklaşma cesaretini gösterdiğinde, saklanılan gerçeğin ortaya çıkmasına engel olamayacağını biliyordu. Sonunda mahvolacağını da.
                                                    
Ama umurunda değildi. 
                                                    
                **
                                                    
               Bu hikaye 2013 yılında yazılmaya başlanmış olup, facebook sayfasında yalnızca iki bölüm yayınlanmıştır.
                                                    
               @Tüm hakları saklıdır.

Ayni Ben her Sabah oun gelmesi icin kapida bekliyorum surf belli ettirmemek icin arkadasimla konusuyomus gibi yapiyorumm 😇😘😍
bhrygtttttt bhrygtttttt May 31
Birader orası hukuk fakültesi değil mi e o zaman o kitapları taşıyacaksın bir medeni hukuk kitabı taşımak büyük bir hava olmalı
Dersi derste dinler bi daha da konunun yüzüne bakmam ama sınavlarım hep iyi
busevgumus busevgumus May 25
Profilimde kocaman harflerle hikaye reklamı yapmak ve link yapıştırmak YASAKTIR yazıyor. Türkçe anlamıyor musunuz arkadaşlar? Bu tür yorumlar anında silinir ve kullanıcılar tarafımdan ENGELLENİR. Bilginize.
MelisaYaziciDelena MelisaYaziciDelena Jun 16, 2015
Ay yerim ben bunları ya. Yazar bana ordan bir kilo Gurur bir kilo da Duru verir misin? Tamam Duru güzel hoş kız ama sen direk Gurur'u ver♥
busevgumus busevgumus Apr 28, 2015
@ca-glayan Yaaa sabah erkenden dersim var yatıyorum şimdi, yarın akşam olmadan paylaşacağım söz okuldan geldikten sonra :)