The Revenge (poprawa)

The Revenge (poprawa)

132K Reads 11.7K Votes 60 Part Story
silver25737 By silver25737 Completed

4506 rok.
Zniszczona przez wojny, eksperymenty i katastrofy naturalne Ziemia, nie nadaje się do życia. Ludzie zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów.
 We wszechświecie, dzięki wysoko rozwiniętej technologii, udało im się stworzyć cywilizacje na tysiącach nowych planet.
Jednak pewnego dnia pojawił się człowiek, który zachwiał równowagę i wywrócił ich świat do góry nogami. Zebrawszy armię zaczął podbijać kolejne planety, a następnie ogłosił się głową powstałego państwa. Większość poddała mu się bez walki, z obawy o życie własne i bliskich. Lecz pojawiło się królestwo, które oparło się tyranii - Saoris. Imperator nie lubił sprzeciwu i nigdy nie dawał drugiej szansy. Zesłał na planetę bombę, która (prawie) zniszczyła wszelkie życie. 
Po wybuchu ludzie Imperatora wkroczyli na ziemię dawnego królestwa, by dobić żywych. Lecz po kilku godzinach oni, również byli martwi. Niewielu wie, co się tam, tak dokładnie stało. Jedną z tych osób jest córka władców Saoris, która w wieku sześciu lat była światkiem masakry i teraz szykuje zemstę za rzeź swoich bliskich...

Najwyższe notowania 1# in Science Fiction (23.08.2015)
Okładkę wykonała niezastąpiona @spellthly.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualnie rozdziały są w trakcie poprawy. Z góry przepraszam, jeśli coś dziwnego będzie się z nimi działo albo pojawią się inne problemy.

Czytałam to opowiadanie bardzo dawno, ale z tego co pamiętam, wywarło na mnie BARDZO DOBRE wrażenie. Natomiast moje pytanie brzmi: Dlaczego nie mogę wypożyczyć tej książki w mojej rejonowej bibliotece? Czym prędzej kończ poprawki i pędem do wydawnictwa.
Fajne opowiadanie.Zapraszam do przeczytania mojego opowiadani Słodkie Plany Ariany
Motyw bardzo wciągający, bardzo ciekawe opowiadanie, ale stylistycznie do gruntownej poprawy.
Lubiealpaki Lubiealpaki Jul 28
Nie przepadam za sience-fiction, Ale to zapowiada się bardzo dobrze 😉
BartlomiejSztobryn BartlomiejSztobryn Jun 08, 2016
A po za tym jest fajnie, choć nieco chaotycznie. I trochę słabo zaznaczone że wojska imperatorskie właściwie zostały wpuszczone na planetę (dobrze zrozumiałem?). A jeśli tak to dziwne że generał się nad tym choć chwilę nie zastanowił
TheBlackMuse TheBlackMuse Mar 31, 2016
Nie to że się czepiam, ale te ,,szykuje się" jest w czasie teraźniejszym a dalej piszesz w przeszłym
               Więc radziłabym zmienić ;)