𝐋𝐞𝐠𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐝𝐧𝐢𝐚 𝐢 𝐧𝐨𝐜𝐲  ▪️ 2016 𝘞𝘈𝘛𝘛𝘠𝘚 𝘞𝘐𝘕𝘕𝘌𝘙

𝐋𝐞𝐠𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐝𝐧𝐢𝐚 𝐢 𝐧𝐨𝐜𝐲 ▪️ 2016 𝘞𝘈𝘛𝘛𝘠𝘚 𝘞𝘐𝘕𝘕𝘌𝘙

63.4K Reads 8.5K Votes 12 Part Story
◜	🇴🇨🇿🇾 🇼 🇸🇪🇵🇮🇮◝ By Tea-Amo Completed

Nad Ghare nadciąga widmo wojny. Kraj potrzebuje Akato - legendarnego boga wojownika, który przed tysiącami lat zaprowadził zgodę między zwaśnioną rasą bogów i ludzi. Problem tylko, że nikt od lat nie widział Akato, jakby słuch po nim zaginął, a pozostały jedynie legendy, opiewające jego mężność i chwałę.
Młodziutka dziewczyna Hinata zostaje zmuszona, aby stać się kapłanką w miejscowej świątyni. Kiedy przypadkowo za pomocą tajemniczej siły ściąga na ziemię samego Akato, jej życie zmienia się całkowicie. Niestety sam bóg - jedyna nadzieja dla jej kraju - okazuje się nie być mężnym, dumnym wojownikiem lecz kapryśnym i dość wątłym, chociaż zabójczo przystojnym młodzieńcem, wielce niezadowolonym z oczekiwań, jakie mają wobec niego ludzie. 
Zanurz się w orientalnej baśni pełnej humoru, barwnych postaci i urokliwych krajobrazów, wzorowanych na Tajlandii. 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez uprzedniej pisemnej zgody autorki żaden fragment niniejszego utworu nie może być reprodukowany ani przesyłany za pośrednictwem urządzeń elektronicznych ani w inny sposób. Niniejsze zastrzeżenie obejmuje także fotokopiowanie oraz przechowywanie w systemach gromadzenia i odtwarzania informacji.
 NAGRODZONA WATTYSEM 2016!

 • wattys2016
Zapowiada się mega !! Świetny, oryginalny pomysł 😍język też bardzo dobry. zapraszam do mnie 😙
- - Nov 23, 2016
Cudowna legenda! Uwielbiam opowiadania tego typu, bogowie, ludzie i walka dobra ze złem. Zapowiada się wciągające lektura *.*
OlaRi9 OlaRi9 May 22, 2016
"Hinata" - czyżby ktoś był fanem Naruto ;)
               Mi to nie przeszkadza, bo akurat lubię tę postać i opowiadanie zapowiada się naprawdę super. Cieszę się, że ktoś (to byłaś ty?) z facebooka mnie tu zaprosił!
               Pozdrawiam
CoSieGapisz CoSieGapisz Nov 26, 2016
Przeczytałam juz jakieś 40 części.
               Ja. Oszaleje. Tylko z ta książka mam tak ze wyświetla mi się 12 rozdziałów, mimo ze jest skonczona, a dopiero po jakiś 50 aktualizacjach wattpada reszta się wyswietla.
anisze11 anisze11 Nov 26, 2016
Świetna legenda. Czuję,że jest w tym wiele wyobraźni i bardzo mi się to podoba. Zapraszam do mnie i pozdrawiam. 😊
Chantalx2 Chantalx2 Dec 17, 2015
sahdaidhaidh0ahda <3 Czemu ja się wcześniej za tą historię nie zabrałam? Rozdziałów mam sporo do nadrobienia, ale to nie problem, bo prolog mnie oczarował i mam wrażenie, że reszta też mi się bardzo spodoba. :)