ELITES [SHQIP]

ELITES [SHQIP]

49.2K Reads 4.3K Votes 50 Part Story
K. By maneimjeff Completed

Me trego cilet jane shoket e tu, te te tregoj kush je ti.

Klasifkime:
#1 ne kategorine "General Fiction"
#1 ne kategorine "Cover-i Me I Vecante"
Libri #2 me i lexuar shqip gjate viteve 2015 dhe 2016.
09.01.2016 - 10K lexime, 05.01.2017 -30k lexime
(C) Kristi Rrapaj. Nuk lejohet ribotimi, kopjimi ose perkthimi i materialit pa lejen e autorit.

 • albanian
 • anarchy
 • andreadenver
 • angst
 • comedy
 • dashton
 • drama
 • elies
 • group
 • impossible
 • killer
 • love
 • maiamitchell
 • school
 • shqip
 • shqiptare
 • social
 • student
 • thriller
sapo mbarova se lexuari te githin gjer tani ,nje liber i mrekullueshem nqf do te ishte ne biblotek me pa tjeter do ta beja timin ♥
-mishel_ -mishel_ Jun 26, 2016
Omfggg shittt i cant believe ittt! Ajo u be pjese e elites!!!
--theunknown- --theunknown- Oct 09, 2016
vendosa ta rilexoj edhe njehere ket liber bc why not , its my fave book of all the time
-mishel_ -mishel_ Jun 26, 2016
Historia e dyte qe lexoj ketu dhe qe me terheq me te vertet!
_Arvi_ _Arvi_ Nov 17, 2015
sa e buukur :D mezi pres ta mbaroj pjesen qe t filloj tjt :D
XhulioNdrecaj XhulioNdrecaj Nov 10, 2015
KU E DIJA E UNE SE KJO HISTORI ME NJE FILLIM KAQ TE THJESHTE DO BEHEJ KAQ NAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!