Malfoyová! (HPFF)

Malfoyová! (HPFF)

94K Reads 7.6K Votes 38 Part Story
Rey By LazyCandies Updated Dec 06, 2015

Cassiopea není jenom hvězda. V čistokrevných kouzelnických rodinách je normální pojmenovat své děti podle hvězd. A Cassiopea není výjimkou.

Cassiopea Narcissa Malfoyová, dcera Draca a Astorii Malfoyových, má všechno, co si může přát. Milující rodinu, přátele a chodí do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Tam chodí i syn Harryho Pottera, James. Pro Cassiopeu tento chlapec znamená jediné - jeden velký problém.

Jak Cassiopea zvládne jeho poznámky na její osobu? Budou se nenávidět jako jejich rodiče? Nebo to bude ještě horší? A jak se vypořádají s jejich neočekávaným dobrodružstvím? 

Pokud chcete znát odpovědi na tyto otázky, stačí si přečíst tento příběh. :)

Líbí se mi to určitě budu číst dál :) mimochodem ty asi sleduješ Pretty Little Liars co? :D kvůli tomu obsazení :D i když já si stejně ty postavy představuju jinak :D
AllieSubrae AllieSubrae Oct 27
Tak už to čtu zase od znova😂❤ pro Merlina já tenhle příběh naprosto milujuuu❤
Kokoska007 Kokoska007 Dec 27, 2015
Peroxid chcípám smíchy.. Mám takovej dojem že ji pude pomoct James. ;)
Endy17 Endy17 Nov 23, 2015
Úžasný! Já vím je to divný psát i teď když to má asi 36 kapitol, ale já jsem prostě teď začala. :P a ehm...ehm... ten příběh mi někoho připomíná... :D (ehm...James a Lyli ehm...;D )
mecijop mecijop Nov 08, 2015
konecne nejakej dobrej pribeh na harryho.... (vsechny ostatni jsem myslim precetl)
Markuseo Markuseo Nov 02, 2015
Je to moc super, jsi šikovná, jen bych se víc rozepsal u těch předmětů a víc popsal, kdo jak vypadá, ale jinak to nemá chybu :)