Daddy's Girl || J.B

Daddy's Girl || J.B

159K Reads 4.4K Votes 24 Part Story
Victoria By __Allerney__ Updated 6 hours ago

Justin Bieber przykładny szef, miliarder, szef wielkiej korporacji lecz ma też inną stronę jest dominantem i tatusiem w jednym. Po roku jedzie po kolejną dziewczynkę do domu aukcyjnego, gdzie obecnie przebywają porwane dziewczyny. Zostaną zakupione do burdeli, jako sex niewolnice, małe dziewczynki lub jako sprzątaczki. 
Katherine Pierce(16) do pory porwania wiodła zwykle życie nastolatki, lecz gdy została porwana jej życie zmienia się o 180 stopni, czy dziewczyna z ciętym językiem, niegrzeczna i buntownicza poradzi sobie jako uległa? 
Opowiadanie pisane razem z Juliajade! 
Uwaga! Zawiera:
*sceny erotyczne 
*przemoc 
*wulgaryzmy

- - Aug 06
@Skinji @Anonimowaja
               @D_u_s_i_a @lucylla14
               
               Ktoś tu zamawiał płciową niewolnicę.
mint_princess mint_princess Dec 29, 2015
Hmmm...no nie wiem pewnie chodzi mu o to, że za mocno złapał Coę wtedy za rękę...NO PRZECIEŻ TO OCZYWISTE, ŻE ZARAZ BĘDZIESZ GWAŁCONA W DUPĘ, WIĘC LEPIEJ ZBIERAJ MANATLI I SPIERDALAJ BYLE DALEKO!!!!
mint_princess mint_princess Dec 29, 2015
Ja nie znam osoby w mojej klasie, która nigdy nie miała fajki w ustach, a moja mama za każdym razem jak wracam do domu, każe dmuchać czy nic nie paliłam ani nie piłam, to denerwujące więc rozumiem główną bohaterkę, ale niech trochę wyluzuje, bo ma dopiero 16 lat xD Eh...to gimnazjum