NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Daddy's Girl || J.B

Daddy's Girl || J.B

249K Reads 6.6K Votes 24 Part Story
Victoria By __Allerney__ Updated Dec 03, 2016

Justin Bieber przykładny szef, miliarder, szef wielkiej korporacji lecz ma też inną stronę jest dominantem i tatusiem w jednym. Po roku jedzie po kolejną dziewczynkę do domu aukcyjnego, gdzie obecnie przebywają porwane dziewczyny. Zostaną zakupione do burdeli, jako sex niewolnice, małe dziewczynki lub jako sprzątaczki. 
Katherine Pierce(16) do pory porwania wiodła zwykle życie nastolatki, lecz gdy została porwana jej życie zmienia się o 180 stopni, czy dziewczyna z ciętym językiem, niegrzeczna i buntownicza poradzi sobie jako uległa?  
Opowiadanie pisane razem z Juliajade! 
Uwaga! Zawiera:
*sceny erotyczne 
*przemoc 
*wulgaryzmy

hemmonators hemmonators Apr 03
Serio serio serio wiesz co cię będzie boleć bardziej niż to co oni zrobią wiesz bo ja nie
iHannyi iHannyi Apr 16
@MeiNeiNei @Tooudi @JustInkGirl @Lilianka @GLITCH-666 @Liesilence Umieram. Ratujcie. Btw. Mam problem. Niech któraś przeczyta priv
xSoyAmorXX xSoyAmorXX 6 days ago
Jak już mówiłam : impra jest tu będzie boleć Cię pizdaaaa
Ja jebie. Co to są za znaki? Wiesz, że są dwa albo trzy i nie ma dwóch? Wiesz, że dwa pytajniki i wykrzykniki nie istnieją obok siebie w naturalnym środowisku? Co to za mutanty?
Aha? W którą część? W wargi sromowe? Przez spodnie? Czy Ty jesteś właścicielką pochwy? Nie zasługujesz na nią.
Faktycznie, to jest dojrzałe. Dziwię się, że matka ją w ogóle wypuszcza z domu. Jeżeli jej jedyną ambicją jest się naszprycować, to ja bym podała jej do strzykawki arszenik albo chlorobutan