KARAY (Düzenlenecek.)

KARAY (Düzenlenecek.)

208K Reads 11.4K Votes 36 Part Story
Büşra Turgut By busratrgt Updated Mar 03

Sıcak evinde sıradan bir hayat yaşayan Hazel, yaşadığı saldırıdan dolayı duygu patlamasıyla evini küle çevirmiştir. Kendisini fark eden yetenek avcısı Kuntay, bambaşka bir evrenden gelen bir Karaylıdır ve Hazel'i ait olduğu yere zorla da olsa götürür. Fakat adım attıkları evrende birbirine düşman iki millettendirler. Avcı Kuntay, Aydınlık tarafın en rütbeli askeridir.

Kuntay'ın izini kaybeden Hazel, farklı bir kimliğe bürünerek Karanlık tarafta yaşamaya başlar. Fakat orada da hiçbir şey umduğu gibi yürümez çünkü Kuzey karargahın Komutanı Barlas, onu her anlamda zorlayacaktır. Ancak zamanla onun göründüğü gibi olmadığını anlar ve hayranlığı artar. Yeni adıyla Hazal orada askeri eğitim görürken edindiği gerçekle tüm planı değişir. Babasız büyüdüğünü sanan Hazal, aslında her iki ebeyne sahip soylu bir Karaylıdır.

Aydınlık tarafın lideri Elvin, tüm soğukkanlılığıyla ve üvey kardeşleriyle birlikte hüküm sürerken, babası Karanlık tarafın Deli Kralı olarak bilinmektedir. Bir karar vermek zorundadır, Karanlığın varisi mi yoksa Aydınlığın kızı mı olacaktır?

Fakat onu en çok zorlayan soru şuydu:

Aşık olduğunu düşündüğü yalnız adam olan Komutan Barlas'ı mı? Yoksa konuşmayı öğrendiğinden beri kendisini bekleyen Avcı Kuntay'ı mı sevmelidir?

Karanlık ile Aydınlığın arasında sıkışan Hazel'in vereceği yanıtı merak ediyorsanız sizi kitabımı okumaya davet ediyorum...

  • ateş
  • aydınlık
  • ejderhalar
  • hava
  • hazal
  • hazel
  • karanlik
  • toprak
Burda bile kıza artistlik yapılıyo yakarsa seni görürsün
AlaraMelek8 AlaraMelek8 Jan 04, 2017
Harikaydı aradaki sözler güzeldi diğer düzenlenmiş bölümler nasıl olucak merakla bekliyorum
Kasaiii_ Kasaiii_ Jan 04, 2017
Harika bölüm ama hala barlasa ne olduğu aklımdan çıkmıyor adam en son delirmiş gibiydi ejderini bile zindana kapatmıştı
Bringwithgrace Bringwithgrace Mar 05, 2016
Bu hikâye bana Ölümcül Oyuncakları hatırlattı gibi :)
RhysLarren RhysLarren Jun 16, 2016
Fantazi kurgu seviyorsanız okumanızı tavisye ederim. Ayrıca okumaya karşılık okuma yaparım ama sadece beğenirsem oylarım. https://www.wattpad.com/241259212-k%C4%B1r%C4%B1k-diy%C3%A2r-1-b%C3%B6l%C3%BCm-mektup