DELİ(RAFTA)

DELİ(RAFTA)

25.2M Reads 1M Votes 88 Part Story
Gülsen Kılıçaslan Güney By gk_guney Updated Oct 27, 2016

Annem ve babam, bana karşı hiçbir zaman, o sevgi dolu ve ilgili anne babalar gibi olmadılar.O yüzden ben de küçüklüğümden beri kendimi, rengârenk hayaller kurarak mutlu etmeyi öğrendim.En sevdiğim hayalin rengi ise beyazdı.Beyaz bir gelinlik... Beyaz, mutluluğun, aşkın ve bir gün kendi yuvamı kurabileceğimin müjdecisiydi.Bu evde kavuşamadığım huzura, kendi kurduğum yuvada sahip olacağıma gerçekten inanarak büyümüştüm.Oysa şimdi ailem bu hayalimi de elimden almıştı.Benimle hiçbir ilgisi olmayan bir olaydan dolayı, hiç tanımadığım ve civardaki herkesin Deli diye bildiği bir adamla evlenmek zorundaydım.
❤
Tüm ilçede deli diye tanınan bir adam: Emre.
Aradığı şefkatı ailesinden bile görememiş, tekhayali bir gün sevdiği adamla evlenmek olan bir genç kız: Elif. Ve zoraki bir evlilik.
Kimsenin bilmediği bir psikolojik sorunla boğuşan Emre ve Emre'yi tanıdıkça ona karşı anlayamadığı bir şekilde merhamet duymaya başlayan Elif, gerçek bir aile olabilecek miydi?
Emre tekrar delirmeseydi; belki...

Ohaaaaa lan kız yerin dibine battı resmen 😲😲😲😱😱
SemaKarakaya2 SemaKarakaya2 5 days ago
418.sayfda kalmştm en sn kitap bnde vardı ama şuan bnde dğl. O kısmını bulamadım yk glba
melissacncn melissacncn 5 days ago
Cok güzel👍ama bence ablalarda bazen mantıksız olabiliyor
AkbMls AkbMls 3 days ago
Ben ilk kez bir hikayeye bukadar sürüklenip gittim. Kitabını aldım ve sadece1 gün içerisinde hiç uyumadan bitirdim gerçekten çok tebrik ederim mükemmeldi😍
rumeysadgrr rumeysadgrr 2 days ago
Hayatımda okuduğum en güzel kitap herkese kesinlikle tavsiye ederim
               😊
queenofmusic61 queenofmusic61 2 days ago
Ben bu kitabı yeni bitirdim. Herkese tavsiye ederim. Sakın ön yargılı davranmayın. Hatta gerekirse satın alın. Ve sonuna kadar okuyun. Gerçekten insanı alıp götüren muhteşem ötesi bir kitap. Yazarın ellerine sağlık. ☺☺