DELİ(RAFTA)

DELİ(RAFTA)

27M Reads 1M Votes 94 Part Story
Gülsen Kılıçaslan Güney By gk_guney Updated Mar 08

Annem ve babam, bana karşı hiçbir zaman, o sevgi dolu ve ilgili anne babalar gibi olmadılar.O yüzden ben de küçüklüğümden beri kendimi, rengârenk hayaller kurarak mutlu etmeyi öğrendim.En sevdiğim hayalin rengi ise beyazdı.Beyaz bir gelinlik... Beyaz, mutluluğun, aşkın ve bir gün kendi yuvamı kurabileceğimin müjdecisiydi.Bu evde kavuşamadığım huzura, kendi kurduğum yuvada sahip olacağıma gerçekten inanarak büyümüştüm.Oysa şimdi ailem bu hayalimi de elimden almıştı.Benimle hiçbir ilgisi olmayan bir olaydan dolayı, hiç tanımadığım ve civardaki herkesin Deli diye bildiği bir adamla evlenmek zorundaydım.
❤
Tüm ilçede deli diye tanınan bir adam: Emre.
Aradığı şefkatı ailesinden bile görememiş, tekhayali bir gün sevdiği adamla evlenmek olan bir genç kız: Elif. Ve zoraki bir evlilik.
Kimsenin bilmediği bir psikolojik sorunla boğuşan Emre ve Emre'yi tanıdıkça ona karşı anlayamadığı bir şekilde merhamet duymaya başlayan Elif, gerçek bir aile olabilecek miydi?
Emre tekrar delirmeseydi; belki...

  • deli
  • elif
  • emre
  • mizah
  • psikolojikroman
  • zorakievlilik
Kitabi buldum ve okudum Sevgili Yazar ellerine emegine saglik. Top 3 yazar siramdasin kucak kucak opucukler ♥️😘
HzlJmBts HzlJmBts Apr 03
Yazdıklarıma bakmak isterseniiiz Come On Babe  cpsğxkspxldsğpfspfp
sumeyess sumeyess Apr 12
3 bölüm’den itibaren okuyamayacakmıyım hikayenin geri kalanını? Merakımdan soruyorum. Çünkü kitap olmuş ya, hikayenin devamını burdanda takip edebilecek miyim?
Değerli okurlar , eğer profilime girip , fantastik seveceğinizi düşündüğüm kitabıma göz atarsanız çok mutlu olurum. ♥ https://www.wattpad.com/story/137025518-sendora Herkese iyi okumalar dilerim.. Bu arada başarılar :)
Kitabinizi aldim ve bir solukta okudum.cok da begendim.kurgulama ve dili begendim(argo kelimer bir tik fazla olsa da). Kitabin sonundaki okuyucuya mektup ise samimiyetizi gosteriyordu bence...
Yazdığım gezgin kitapını hemen oku mükemmel şeyler oluyor o kitapta