NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
DELİ(RAFTA)

DELİ(RAFTA)

26.2M Reads 1M Votes 90 Part Story
Gülsen Kılıçaslan Güney By gk_guney Updated Mar 27

Annem ve babam, bana karşı hiçbir zaman, o sevgi dolu ve ilgili anne babalar gibi olmadılar.O yüzden ben de küçüklüğümden beri kendimi, rengârenk hayaller kurarak mutlu etmeyi öğrendim.En sevdiğim hayalin rengi ise beyazdı.Beyaz bir gelinlik... Beyaz, mutluluğun, aşkın ve bir gün kendi yuvamı kurabileceğimin müjdecisiydi.Bu evde kavuşamadığım huzura, kendi kurduğum yuvada sahip olacağıma gerçekten inanarak büyümüştüm.Oysa şimdi ailem bu hayalimi de elimden almıştı.Benimle hiçbir ilgisi olmayan bir olaydan dolayı, hiç tanımadığım ve civardaki herkesin Deli diye bildiği bir adamla evlenmek zorundaydım.
❤
Tüm ilçede deli diye tanınan bir adam: Emre.
Aradığı şefkatı ailesinden bile görememiş, tekhayali bir gün sevdiği adamla evlenmek olan bir genç kız: Elif. Ve zoraki bir evlilik.
Kimsenin bilmediği bir psikolojik sorunla boğuşan Emre ve Emre'yi tanıdıkça ona karşı anlayamadığı bir şekilde merhamet duymaya başlayan Elif, gerçek bir aile olabilecek miydi?
Emre tekrar delirmeseydi; belki...

caparoglan caparoglan 3 days ago
Rica etsem hikayemi okur musunuz, değerlendirmeleriniz eksiklerimi farketmem adına önemlidir benim için. 😊 şimdiden iyi çalışmalar.
YUNUS_EMRE_TOPRAK YUNUS_EMRE_TOPRAK 5 days ago
Güzel olmuş ama daha iyi olabilir tabi bu hikayenin devamı olmalı bence sencede öyle değilmi
21glbhr 21glbhr a day ago
Ne olur benim hikayemi oku ve beyen bu arada hikayen çok güzel
Çok güzel bir kitabın var. Benim de kitabıma bir göz atıp doğru ve yanlışlarımı yorumlar mısınız? Wattpad'de yeniyim de♥
DeryaYavuz813 DeryaYavuz813 6 days ago
Kitabını aldım ve tek oturuşta 240 sayfasını soluksuz okudum gerçekten tebrik ederim kalemini sağlık umarım hep yazmaya devam edersin😊 giriş kısmını beğendiyseniz kitabı kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar size de 😉
DieBrithDay DieBrithDay 7 days ago
KARAKTER BULMAKTA ZORLANANLARA. FARKLI KARAKTERLER ARAYANLARA. İSTEDİĞİ KARAKTERLERİ BULAMAYANLARA. KİTABIMA BEKLERİM.