Frozen Moments [HP Fanfiction]

Frozen Moments [HP Fanfiction]

67.6K Reads 7.6K Votes 108 Part Story
Nina Lomeli Lupin By NinaLomeli Updated 2 days ago

*** Svet čakal na to, kedy sa do seba zamilujú, svet čakal na to, kedy sa znova stretnú, svet vždy čakal na to, keby budú môcť byť znova šťastní ***

Poviedka "Frozen Moments" sa odohráva od tretej knihy - Harry Potter a väzeň z Azkabanu, ale prelína sa s minulosťou Záškodníkov. 

Sirius a Kaitleyn sa spoznajú hneď v prvý deň nástupu do Rokfortu a prežívajú spoločné dobrodružstvá, ktoré viedli k veľkej láske. Ale všetko sa skončilo vo chvíli, keď Siriusa zatvorili do Azkabanu. 

Dlhé roky nikto nevedel nič o Kaitleyn, dokonca ani jej vlastní rodičia. Až keď Sirius ujde z Azkabanu, objaví sa aj ona s úmyslom všetkých presvedčiť, že jej manžel je nevinný ...

***

Hlavnou postavou je Sirius Black a autorská postava Kaitleyn Blacková, o ktorej sa dozviete ďaleko viac v príbehu. Takisto aj Harry, Ron a Hermiona dostanú novú priateľku Sophie. To sú tie hlavné zmeny oproti knihe.

Rating: + 12

Žáner: Romantika, Dráma, Tragédia 

Hlavné postavy: Sirius Black, Kaitleyn Blacková, Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Sophie Normanová, Albus Dumbledore, Minerva McGonagallová, James Potter, Lily Evansová, Remus Lupin, ...

Duševné vlastníctvo postáv patrí autorke J.K. Rowlingovej a duševné vlastníctvo prekladov názvov, miest, mien slovenským prekladateľom Harryho Pottera. Poviedka nevznikla za účelom finančného zisku.

Daveves Daveves Jul 15
Zajímavý, máš dobrej styl psaní dávám do knihovny.. Snad se k tomu dokopu už zítra :)
Veronicka55 Veronicka55 Jan 30
V mojom prípade je Sirius moja obľúbená postava. Ja milujem Záškodníkov:)
Mám pocit, že som túto poviedku už raz čítala, ale nikdy nie je dosť úžasných poviedok ♥♥♥
SiaraBlack SiaraBlack Mar 29
Super! ❤ první povídka o Siriusovi, která mě opravdu zaujala.. :) letí do knihovny! ^^
Theresa63 Theresa63 Jan 24
Krásny prológ, tvoj príbeh ma zaujal. Sirius je jedna z mojich obľúbených postáv, ale väčšina poviedok ma nezaujala, pretože je Sirius sukničkár, takže pevne verím, že v tejto nebude. Vrhám sa na ďalšiu kapitolu a teším sa :)
Nottes Nottes Oct 24, 2015
Prečo tu nemáš komentár, keď je to taký sľubný začiatok? Tak ja Ti tu teda niečo hodím ;) Ľúbilo sa mi to, pretože Sirius je perfektná postava, ku ktorej sa dá toho vymyslieť a ja verím, že to zvládneš :)