NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Frozen Moments [HP Fanfiction]

Frozen Moments [HP Fanfiction]

83.8K Reads 10.3K Votes 125 Part Story
Nina Lomeli Lupin By NinaLomeli Updated 3 days ago

*** Svet čakal na to, kedy sa do seba zamilujú, svet čakal na to, kedy sa znova stretnú, svet vždy čakal na to, keby budú môcť byť znova šťastní ***

Poviedka "Frozen Moments" sa odohráva od tretej knihy - Harry Potter a väzeň z Azkabanu, ale prelína sa s minulosťou Záškodníkov. 

Sirius a Kaitleyn sa spoznajú hneď v prvý deň nástupu do Rokfortu a prežívajú spoločné dobrodružstvá, ktoré viedli k veľkej láske. Ale všetko sa skončilo vo chvíli, keď Siriusa zatvorili do Azkabanu. 

Dlhé roky nikto nevedel nič o Kaitleyn, dokonca ani jej vlastní rodičia. Až keď Sirius ujde z Azkabanu, objaví sa aj ona s úmyslom všetkých presvedčiť, že jej manžel je nevinný ...

***

Hlavnou postavou je Sirius Black a autorská postava Kaitleyn Blacková, o ktorej sa dozviete ďaleko viac v príbehu. Takisto aj Harry, Ron a Hermiona dostanú novú priateľku Sophie. To sú tie hlavné zmeny oproti knihe.

Rating: + 12

Žáner: Romantika, Dráma, Tragédia 

Hlavné postavy: Sirius Black, Kaitleyn Blacková, Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Sophie Normanová, Albus Dumbledore, Minerva McGonagallová, James Potter, Lily Evansová, Remus Lupin, ...

Duševné vlastníctvo postáv patrí autorke J.K. Rowlingovej a duševné vlastníctvo prekladov názvov, miest, mien slovenským prekladateľom Harryho Pottera. Poviedka nevznikla za účelom finančného zisku.

Daveves Daveves Jul 15, 2016
Zajímavý, máš dobrej styl psaní dávám do knihovny.. Snad se k tomu dokopu už zítra :)
Veronicka55 Veronicka55 Jan 30, 2016
V mojom prípade je Sirius moja obľúbená postava. Ja milujem Záškodníkov:)
netflixerbae netflixerbae Feb 01, 2016
Mám pocit, že som túto poviedku už raz čítala, ale nikdy nie je dosť úžasných poviedok ♥♥♥
Karamelot Karamelot Mar 29, 2016
Super! ❤ první povídka o Siriusovi, která mě opravdu zaujala.. :) letí do knihovny! ^^
Theresa63 Theresa63 Jan 24, 2016
Krásny prológ, tvoj príbeh ma zaujal. Sirius je jedna z mojich obľúbených postáv, ale väčšina poviedok ma nezaujala, pretože je Sirius sukničkár, takže pevne verím, že v tejto nebude. Vrhám sa na ďalšiu kapitolu a teším sa :)
Nottes Nottes Oct 24, 2015
Prečo tu nemáš komentár, keď je to taký sľubný začiatok? Tak ja Ti tu teda niečo hodím ;) Ľúbilo sa mi to, pretože Sirius je perfektná postava, ku ktorej sa dá toho vymyslieť a ja verím, že to zvládneš :)