ZİFİRİ (Tamamlandı)

ZİFİRİ (Tamamlandı)

117K Reads 7.1K Votes 58 Part Story
Zeynep By kartanesi12177 Completed

Çizgi meselesini bilir misiniz? Hani dark side falan... Yoldan çıkmak, yer altına inmek... Doğru ile yanlış arasındaki o ince çizgiden bahsediyorum evet. 
Uzatmadan günün sorusuna gelelim öyleyse; bir şey kime göre iyi-neye göre kötüdür? 
Bir çoğumuz için bu sınırları yasalar çizer. İstersen uyma! Ama bazılarımız farklıdır. Gri bölgeler onlardan sorulur. Onlar ya kazanırlar ya da kaybederler. Yasanın gölgesindeki kişilerdir onlar; ajanlar.            


Anladığınızı farkettim. Evet malesef bizim karakterimiz de ajan. Bir kurşun gibi sıkı. Ve gittiği yönü hesaplayacak kadar yetenekli. Şimdi sorarsınız siz, kötü mü yoksa iyi mi?

Ve huzurlarınızda, ZİFİRİ...

Orhan Pamuk'tan nefret ettiğim ve kitaplarını görünce yaktığım gerçeği...
eydaGevrek eydaGevrek Jan 16
Nisan 1971 Newyork​ yazsaydın daha çok dikkatimi çekerdi
Aden00 Aden00 7 days ago
Romanıma GERÇEK okurlar arıyorum arkadaşlar. Romanımda bilimkurgu, aşk ve korku bir arada. Macera, tutku ve heyecan dorukta. Okursanız pişman olmayacağınıza eminim. Bana destek olun lütfen, şimdiden teşekkürler :))  MADALYON BÜYÜLERİ
takmakafa takmakafa Apr 18, 2016
Bir de ayrıntılara bu kadar önem vermen ülkemizde anlaşılmaya bilir. Rağbet görmese de sen gayreti elden bırakma.  'benim adım kırmızı'ya 20 yıl emek veren adam orhan pamuk oldu.
Haggop Haggop Oct 18, 2016
Yeni bir hikaye yazmaya başladım en kısa zamanda 1. bölümü yayınlanacaktır. Oylamaniz, gözden geçirmeniz ve yorumlamaniz dileğiyle.