Burlesque (Dramione) [w przebudowie]

Burlesque (Dramione) [w przebudowie]

32.5K Reads 1.5K Votes 7 Part Story
Maia Mae By Elennie Updated Oct 26, 2016

Na wojnie i w miłości wszystkie zagrywki są dozwolone.

II wojna czarodziejów niszczy świat już od sześciu lat. Każdy musi dbać o siebie. Nie ma przyjaźni. Nie ma miłości. Są wrogowie, krew i żądza zemsty.

Hermiona Granger, po odłączeniu się od Harry'ego, wciela w życie swój własny plan i wraz z nowo-stworzonym Zakonem Smoka stara się zniszczyć tylu Śmierciożerców, ilu tylko da radę. Właśnie dlatego, ukrywając się pod imieniem Sugar Moore, pracuje w przybytku rozkoszy dla podwładnych Lorda Voldemorta.
Draco Malfoy, po przypisaniu sobie zasługi zabicia Dumbledore'a, stał się jednym z najwierniejszych sług Czarnego Pana. Jednak ta służba go niszczy, a wkrótce priorytetowym pragnieniem staje się ucieczka i zapewnienie matce bezpieczeństwa. Nawet za cenę zabójstwa.
Theodore Nott, najlepszy przyjaciel Dracona, uwielbia pławić się w luksusach, jakie przyniosła mu służba Lordowi. Ma wszystko... prócz Niej, jedynej, która jest odporna na jego urok. Co zrobi, by dostać ją w swoje ręce? Czy narazi przyjaźń i wierność?

Miłość jest jak wojna. Łatwo ją zacząć, trudniej skończyć, a ktoś zawsze powróci ranny.

pinson888 pinson888 Dec 29, 2016
trafiłam tu z bloga do którego załączam link. Bardzo oryginalny pomysł, to on z pięciu wymienionych opowiadań to to najbardziej mnie zainteresowało.
               
               http://czarownicawinsford.wixsite.com/czarownica/single-post/2015/12/31/Rankingi-rankingi-rankingi-Dramione
karolina_grz karolina_grz May 02, 2016
Oszałamiający wstęp! Nie wiedziałam ze można tak dobrze napisać napisać wstęp! To jest po prostu GENIALNE! 😍 
               Zapraszam rownież do mnie.
               Pozdrawiam|Lotta93D
wrahqq wrahqq Sep 19, 2016
O matulu! Genialny fabularny koncept! Na prawdę jestem ciekawa jak go rozegralaś. 
               No nic, zacieram raciczki i biegne czytać! 😄
ReallityMaker ReallityMaker Oct 09, 2016
Pierwszy raz czytam ubarwione Dramione. Zazwyczaj trzymałam się książkowego schematu, więc to lekkk szok. Film uwielbiam, nie mówiąc o ścieżce dźwiękowej. Christina ma świetny wokal. I mam nadzieję, że twoje opowiadanie będzie równie świetne. Pozdrawiam!
Elennie Elennie Apr 06, 2015
@perLa123567 Spokojnie. Choć akcja będzie działa się w Burlesce, to jednak jakichś specjalnych co do tego tematu scen pisać nie zamierzam :)
perLa123567 perLa123567 Apr 06, 2015
Zapowiada się ciekawie ale mam nadzieję, że to będzie coś dla osób które nie mają jeszcze 18 lat (pewne sceny mnie nie interesują) i będziesz skupiać się na akcji :)