NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
ATEŞ VE SU 2

ATEŞ VE SU 2

5.3M Reads 55.7K Votes 9 Part Story
İmran Tohumcu By imranthmc Updated May 17

"Biz her zaman farklıydık. Normal diye bir kavram bizim hayatımızda hiç var olmamıştı. Zıttık, birbirimizle uyuşmuyorduk. O siyahsa ben beyazdım. O karanlıksa ben aydınlıktım. O soğuk bir kış rüzgârıysa ben ılık bir yaz esintisiydim. Biz Ateş ve Su'yduk. Evrende bilinen en büyük zıtlıktık. Belki birlikte olmamız bile hataydı. Hiç yan yana gelmemeliydik. Ama kader, bizi bir araya getirmişti. Belki de bizi bir araya getiren sadece tesadüftü...
Ateş benim bu dünyadaki cehennemimdi.''


"O, bu zamana kadar karşılaştığım en farklı, en tuhaf, en değişik insandı, çoğu zaman beni çileden çıkarsa da benim ufaklığımdı işte. Her şeyine her şeyimle değer verdiğim tek kızdı. O inatçı tavrı, beni sahiplenişi, benden bir türlü vazgeçmeyişi, ona yaptıklarıma rağmen hâlâ yüzüme bakıp beni sevebildiğini açık açık söylemesi ve daha sayabileceğim birçok neden varken Melisa'nın kalbimdeki yeri bambaşkaydı. Kelimelerle tarif edilmezdi. Onu ilk gördüğüm zaman nasıl sadece bir kız çocuğu diye içimden geçirdiysem, şimdi de sadece benim her şeyim diyordum. Çünkü öyle olmuştu. Öyle olmayı kendi masumluğuyla, kendi elleriyle başarmıştı.
Melisa, benim bu dünyadaki cennetimdi.''

Yeni başladığım aşk hikayemi anlatıyorum günü gününe ekliyorum takip edin beğeniceksiniz eminim kitabımın adı ponçiğim
glsm_smsek glsm_smsek 5 days ago
Bu kitabı 2017 ocak ayında kitap fuarından aldım felekat güzel bi kitap bence gidip alın sonra ikincisi çıktı ama hayal 3 çıkamadı allahım çıldıracam😁NE DEN HAYLA KİTAP OLARAK ÇIKMADI MELİSAYA NOLUYO ATEŞLE BARIŞIYOMU?
theqasimov theqasimov May 17
Allah yayın evinin işini kolaylaştırsın Ateş ve Su 3 üç çıkış tarihini hızlandırsın... AMİN🙏
Malatya kitap fuarına gelecekmisiniz acaba kitabı imzalatmak istiyorum
Ayse1Aydn Ayse1Aydn Dec 18, 2016
2.kitabı daha dün bitirdim. Ve resmen kitaba aşık oldum *-* Keşke net bir tarih versen de ona göre beklesek. Böyle hiç gelmeyecekmiş gibi hissediyorum. Çıktığı an alacağım kesinlikle.
rabiaylz1 rabiaylz1 Jan 22
Yaaa ben bu hikayeyi çok seviyorum 😍😍 keşke üç hemen çıksa. İkisi de çok güzeldi eline sağlık yazarcım😘😘😘