No Control || Dylan O'Brien

No Control || Dylan O'Brien

48.8K Reads 2.6K Votes 18 Part Story
obrienbaeh By obrienbaeh Updated Aug 26, 2016

"-Czego ty jeszcze ode mnie chcesz, co?!
-Beth ja...
-Ja już mam kompletnie te...
-Och zamknij się.
Chłopak złapał mnie za nadgarstki, uniósł ręce nad głowę po czym stanowczo przycisnął do ściany i zaczął namiętnie całować moje usta schodząc w dół aż do szyji"

Elisabeth, zielonooka 17-letnia dziewczyna o kruczoczarnych włosach. Mieszka na przedmieściach Brooklynu wraz ze swoimi rodzicami i zrzędną siostrą. Ostatniego dnia szkoły wkracza do niej nowy uczeń-Dylan Parker. Tatuaże pokrywają większość skóry chłopaka, a kolczyk w wardze i kolorowe końcówki włosów przyciągają uwagę większości uczniów tej szkoły. Nikt nie ma odwagi by podejść do nowego, aż do pewnej chwili, w której ciekawość Beth opanowuje jej umysł. Czy życie dziewczyny obróci się w niewyobrażalny sposób? Czy chłopak, który nie przejmuje się niczym i dla którego liczą się tylko imprezy i napalone panienki, poczuje "coś więcej" do dziewczyny?

isoosadgirl isoosadgirl Mar 26
Super książka ❤ ja też mam fanfik o dylanie, zapraszam zainteresowanych!
hertomm hertomm Aug 19
czy tylko mi nikt nigdy nie robi sniadania a co dopiero nalesnikow ;-;
mybabyblue00 mybabyblue00 Feb 22, 2016
Wow super książka! Polecam również do przeczytania i komentowania  "Golden Train. W drodze po szczęście" u @natala_natt :)
Jusst_Smille Jusst_Smille May 31, 2016
Na prawdę jestem mile zaskoczona, że wiesz co to interpunkcja i ortografia, ponieważ większość osób nie zwraca na uwagę..  A potem tych książek nie da się czytać.
axcyzk axcyzk Nov 03, 2015
Przez miesiac jak ogladalam pll kladlam sie spac o 3 wstawalam o 6
empirecroatia empirecroatia Jul 08, 2015
Juz sobie wyobrażam Dylana z tymi pasemkami.. *.* O jezusie ❤️❤️❤️