Mahalle Aşkı

Mahalle Aşkı

40K Reads 1.8K Votes 13 Part Story
gamzeozyasar By gamzeozyasar Updated Apr 06

Müziğin ritmine iki beden eşlik etmeye çalışıyordu tamamiyle herşeyden soyut lanmış sadece birbirlerinin gözlerinin içine hapsolmuş lardı. Bütün kadınlar leylayı kıskançlıkla süzüyordu. Yağız kollarının altındaki küçük ve zarif bedeni kavramışdı sanki kırılgan bir şeyi tutuyordu canını yakmaktan korkar gibiydi . Burnuna yayılan böğürtlen kokusu genç adamı mest ediyordu. Bakışlarını sakınmadı leyladan o kadar güzel di ki o koyu kahvelerde hayat buluyordu sanki. Leyla ürkekce genç adama ayak uydurmaya çalışıyordu. Koyulaşmış zümrütlere bakarken kendin den geçiyordu. Sanki kalbi yerinden çıkıcak gibiydi miğdesindeki kelebekler deli gibi bir o yana bir bu yana uçarken titriyordu genç kadın bu alışık olmadığı duygu fazlasıyla güzeldi. Aşık dı bu adama deli gibi. 

"Çok güzelsin leyla   "

Yağız genç kadının kulağına eğilmiş fısıltıyla konuşmuştu kulağına çarpan sıcacık nefesle bayılıcak gibi olmuşdu. Genç adam onu tutuyor olmasaydı kesinlikle yeri boyluyabilirdi.

  • mahalleaşkı
  • romantizim
  • wattsy2016
kitabımı okumak ister misiniz romantizm içeriyor çok tatlı bir aşk
abis007 abis007 Jun 22
Güzel diyerek seni kandırmak istemem.Emeğine sağlık ama birçok yazım yanlışı var ve olaylar birden özetlenmiş.Biraz daha özen göstermelisin.
Dostadost Dostadost Jun 22, 2016
Güzel  durduğuna nasıl karar verdiğini anlamış değilim 3 metre karşısında sanırım bir gözü daha var ki güzel durduğunu düşünüyor.
Dostadost Dostadost Jun 22, 2016
Sorarım ey yazar bu çocuğu kaçırınca doğduğu hastaneyi neresi gösteriyorlarda nüfus cüzdanı alabiliyorlar ?  Demek ki bu kızcağızımız aslında yooğ
meribell48 meribell48 Apr 28, 2016
Betimlemelerin güzel. Yalnız noktalama ve büyük harflere dikkat etmen gerekiyor. Kurgunu beğendim güzel bir konusu var böyle gizemli hikayeleri severim :)
alexandralarossa__ alexandralarossa__ Jul 25, 2016
"Kalbime gömdüğüm şiir" adlı hikayeme bakarsanız sevinirim :)