NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Mahalle Aşkı

Mahalle Aşkı

31.9K Reads 1.4K Votes 13 Part Story
qamzquz By qamzquz Updated Apr 06

Müziğin ritmine iki beden eşlik etmeye çalışıyordu tamamiyle herşeyden soyut lanmış sadece birbirlerinin gözlerinin içine hapsolmuş lardı. Bütün kadınlar leylayı kıskançlıkla süzüyordu. Yağız kollarının altındaki küçük ve zarif bedeni kavramışdı sanki kırılgan bir şeyi tutuyordu canını yakmaktan korkar gibiydi . Burnuna yayılan böğürtlen kokusu genç adamı mest ediyordu. Bakışlarını sakınmadı leyladan o kadar güzel di ki o koyu kahvelerde hayat buluyordu sanki. Leyla ürkekce genç adama ayak uydurmaya çalışıyordu. Koyulaşmış zümrütlere bakarken kendin den geçiyordu. Sanki kalbi yerinden çıkıcak gibiydi miğdesindeki kelebekler deli gibi bir o yana bir bu yana uçarken titriyordu genç kadın bu alışık olmadığı duygu fazlasıyla güzeldi. Aşık dı bu adama deli gibi. 

"Çok güzelsin leyla   "

Yağız genç kadının kulağına eğilmiş fısıltıyla konuşmuştu kulağına çarpan sıcacık nefesle bayılıcak gibi olmuşdu. Genç adam onu tutuyor olmasaydı kesinlikle yeri boyluyabilirdi.

Dostadost Dostadost Jun 22, 2016
Güzel  durduğuna nasıl karar verdiğini anlamış değilim 3 metre karşısında sanırım bir gözü daha var ki güzel durduğunu düşünüyor.
Dostadost Dostadost Jun 22, 2016
Sorarım ey yazar bu çocuğu kaçırınca doğduğu hastaneyi neresi gösteriyorlarda nüfus cüzdanı alabiliyorlar ?  Demek ki bu kızcağızımız aslında yooğ
meribell48 meribell48 Apr 28, 2016
Betimlemelerin güzel. Yalnız noktalama ve büyük harflere dikkat etmen gerekiyor. Kurgunu beğendim güzel bir konusu var böyle gizemli hikayeleri severim :)
alexandralarossa__ alexandralarossa__ Jul 25, 2016
"Kalbime gömdüğüm şiir" adlı hikayeme bakarsanız sevinirim :)
dilanferhat dilanferhat Jun 14, 2016
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Dostadost Dostadost Jun 22, 2016
23 yaşındaki yağız mahallenin bütün  maçlarına gitmekle beraber arada sırada çelik çomak olur yakar top olur kadrolu oyun arkadaşlığı da yapıyor zannedersem