Baba Şevkati!!!(+18)

Baba Şevkati!!!(+18)

361K Reads 1.9K Votes 15 Part Story
Nazlı CAN By Sweety_Bad_Girl Updated Jun 14, 2015

Sabahtan beri beni izliyordu ona bakmıyordum ama gözlerini üzerimde hissedebiliyordum. O çocuk beni evimin önünden beri takip ediyordu. Ve son bir haftadır nerdeyse hergün peşimdeydi. Acaba sorun neydi neden beni takip ediyordu.Bir dakika ya neden gidip sormuyorum. Evet gidip sormalıydım fakat ben çocuğa yaklaşınca koşarak uzaklaştı. Elbet birgün öğrenicem kim olduğunu gizemli çocuk!..

8 ay önce

Ayaz yeter bu kadar daha fazlasını bekleme yapamam gibi cümlelerimi aldırış etmeden beni çırılçıplak edip göğüslerimi yalamaya başladı. Küçük iniltiler eşliğinde ağlıyordum. Gözümden bir damla kan akmıştı. Yine eboli krizim tutuyordu. Ayaz aldırış etmeden penisini vajinamla ödüllendirdi. Artık ona aittim. Benim ailem Alaz olmuştu. Olmayan ailemin boşluğunu doldurabilcek miydi?!? Babamın gösteremediği şevkati o verebilcek miydi?!?

  • erotik
  • gençkızedebiyatı
  • gerilim
  • romantik
ismailimmmz ismailimmmz Feb 13, 2017
Sima Türe ile kardeş olabilir miyiz acaba ben de Neslihan tür
BayanPsikoloji_1907 BayanPsikoloji_1907 Oct 25, 2016
Oha lan bu üzeyir elden değilmi 😮😮😮😍😍😍😍😍😍😍😍😚😚😚
gulcansosyopat gulcansosyopat Dec 16, 2015
CEZA EVINDEN YENI ÇIKAN ASLAN&ONUN HAYATINA GIRMEYE ÇALIŞAN MASUM ZIŞAN. KITAP OLMADAN ÖNCE KEŞKE OKUSAYDIM DİYECEĞİN BIR ÇALIŞMA. PİŞMAN OLMADAN OKUMAYA BAŞLA ;)  https://www.wattpad.com/34912924-kara-nlığın-hikayesi-1-yeni-bir-hayat-başliyor
vini-kayla vini-kayla Oct 07, 2015
Üzeyir yaaa çok çok tatlısın yaaa sevgilim olsanaaaaaaa