For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Bir Ömürde Aşk (AŞK'ın Yolu Bir Serisi, #4)

Bir Ömürde Aşk (AŞK'ın Yolu Bir Serisi, #4)

1.6M Reads 100K Votes 48 Part Story
Aslıhan Akagöz By AslimAk Completed

"Bu zamana kadar seni hep anlamaya çalıştım. Elimden geldiğince destek oldum. Çoğu zaman bana soğuk davranmalarını bile sineye çektim. Sen ne düşünürsen düşün, ben aslında sabırlı bir adam değilim Elif. Ama senin her dengesiz hareketine sabrettim. Peki sence neden?"

Elif ellerini kucağına indirerek, "Çünkü sen iyi bir adamsın," diye cevap verdi.

Ömer alayla güldü. "Ben iyi bir adam değilim. Ben sadece sana âşık bir adamım. Ama artık sayende buna daha fazla devam edemeyeceğimi anladım. Bu dengesiz davranışlarından bıktım Elif. Sen sürekli kafanda bir senaryo kurup benden senin istediğin şekilde oynamamı bekliyorsun. Benim de isteklerim olabileceğini aklına bile getirmiyorsun. Sen bencilsin Elif. Sen kendinden başka kimseyi sevmiyor, umursamıyorsun."

"Ömer..." dedi ağlamaklı bir sesle.

"Ayrılmak mı istiyorsun? Artık bunu ben senden daha çok istiyorum. Bu ilişki burada noktalanmıştır. Sana hayatında mutluluklar dilerim."

Sevdiği adamın asil hareketlerle yanından uzaklaşmasını izlerken gözyaşlarını daha fazla içinde tutmayı başaramadı Elif. Onu gerçekten kaybetmişti. Sürekli avuçlarının arasında tuttuğu mutluluğundan kendi isteğiyle vazgeçmişti. Ömer'in bir daha arkasına bakmayacağını biliyordu. O böyle bir adamdı.

Not: Hikâye seriden bağımsız okunabilir, ama tabii çiftimizin tanışmalarını da okumak isteyenler serinin 3. kitabı 'Bir Aşk'ta iki Cambaz'dan okumaya başlayabilirler.

 • aşk
 • aşkın
 • bir
 • elif
 • genelkurgu
 • romantik
 • seri
 • yolu
 • ömer
 • ömürde
KoreFanii123 KoreFanii123 Oct 27, 2017
BTS FANGİRLLERİ! SİZE SESLENİYORUM! KİTABIMI OKUMALISINIZ! ÇOK GÜZELL* ego* AYRICA TAKİP ETMEYİ DE UNUTMAYIN!
EypAtlhan EypAtlhan Feb 25
Evet, bu bir roman değil, hayat hikâyesini anlatan bir kitapta değil. Bu aslında yaşadığımız hayatın yazıya dökülmüş hali. Bu kitapta kahraman sensin... 
               
               (Kitabın devamı için EVET SEN adlı kitabımıza bakabilirsiniz. Kitabımıza destek olur musunuz?)
               
               @ibrhmnumnalmaci
psikopat çocuk hikayeleri (cocuklar okumasin)   KARİKATÜR DİYARI    BENİM KOMŞUM BİR VAMPİR   KİTAPLARINI DA OKURMUSUNUZZZZ
uGamzelii uGamzelii Dec 19, 2017
Fikirden gönüle Gönülden kalbe Kalpten dile dökülendir şiir.. | 
               'Gönlünüzdekilerin ömrünüze sığması dileğiyle..
               Kitabıma Davet :
               
               https://www.wattpad.com/story/131427823-g%C3%B6n%C3%BClden-dile
Hikayeme bakabilir misiniz ? Fantastik seveceğiniz bir hikaye olduğunu düşünüyorum , destek olursanız çok mutlu olurum ♥
                
               https://www.wattpad.com/story/137025518-sendora
İyi geceler herkese. Ben daha yeniyim bir kısa yazı paylaştım bugün okumanızı isterim. Bu yazım hepimizi anlatıyor emin olun 3 dknızı ayırıp profilime uğrayın teşekkürler.