Bir Ömürde Aşk (AŞK'ın Yolu Bir Serisi, #4)

Bir Ömürde Aşk (AŞK'ın Yolu Bir Serisi, #4)

1.4M Reads 90.4K Votes 48 Part Story
Aslıhan Akagöz By AslimAk Completed

"Bu zamana kadar seni hep anlamaya çalıştım. Elimden geldiğince destek oldum. Çoğu zaman bana soğuk davranmalarını bile sineye çektim. Sen ne düşünürsen düşün, ben aslında sabırlı bir adam değilim Elif. Ama senin her dengesiz hareketine sabrettim. Peki sence neden?"

Elif ellerini kucağına indirerek, "Çünkü sen iyi bir adamsın," diye cevap verdi.

Ömer alayla güldü. "Ben iyi bir adam değilim. Ben sadece sana âşık bir adamım. Ama artık sayende buna daha fazla devam edemeyeceğimi anladım. Bu dengesiz davranışlarından bıktım Elif. Sen sürekli kafanda bir senaryo kurup benden senin istediğin şekilde oynamamı bekliyorsun. Benim de isteklerim olabileceğini aklına bile getirmiyorsun. Sen bencilsin Elif. Sen kendinden başka kimseyi sevmiyor, umursamıyorsun."

"Ömer..." dedi ağlamaklı bir sesle.

"Ayrılmak mı istiyorsun? Artık bunu ben senden daha çok istiyorum. Bu ilişki burada noktalanmıştır. Sana hayatında mutluluklar dilerim."

Sevdiği adamın asil hareketlerle yanından uzaklaşmasını izlerken gözyaşlarını daha fazla içinde tutmayı başaramadı Elif. Onu gerçekten kaybetmişti. Sürekli avuçlarının arasında tuttuğu mutluluğundan kendi isteğiyle vazgeçmişti. Ömer'in bir daha arkasına bakmayacağını biliyordu. O böyle bir adamdı.

Not: Hikâye seriden bağımsız okunabilir, ama tabii çiftimizin tanışmalarını da okumak isteyenler serinin 3. kitabı 'Bir Aşk'ta iki Cambaz'dan okumaya başlayabilirler.

  • aşk
  • aşkın
  • bir
  • elif
  • romantik
  • seri
  • yolu
  • ömer
  • ömürde
trabzon22 trabzon22 Jul 16, 2016
Bir aşkta iki cambazı okuyup bitirdim. harika bir kitaptı ve hemen bunuda okumaya başlıyorum...BU ARADA ARKADAŞLAR EĞER KORKU SEVİYORSANIZ KİTABIMA GÖZ ATMANİZİ TAVSİYE EDRİM...
faziletgndr faziletgndr May 22, 2016
cok güzel, aslında bu hikayeye baslama sebebim senin profilinde buna fragman vermedi bende merak edip okumak istedim ve okumaya başladım
MelatoninKafasi MelatoninKafasi Mar 18, 2016
Şahane , her cümlesi hemde , tebrik ederim.Sende benim kitabıma destek olursan memnun kalırım ..:)
gece94 gece94 Nov 23, 2016
Sözüm yazara➡kitaplarin muhteşem.bu okudugum 3cü hikayen.damla ve sevalın hikayesin cokkk beyendim.şimdi elifin hikayesine başlıyorum.ama sevgi ve firatin hikayesin okuyamadim😔😔😔
Sen şizofrensin kesinlikle yardım alman gerek. Ömere yazık ya
RmySaeKeN RmySaeKeN Jan 27, 2016
Kitaplarının hepsini gerçekten severek okuyorum kurguların çok güzel gerçekten bu şekilde devam etmeni dilerim.Yeni bir kitap yazmaya başladım ve okuyup yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim teşekkürler.