NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
EZİK

EZİK

60.4K Reads 3.4K Votes 15 Part Story
minnakoala By minnakoala Updated Jun 21, 2016

Umay görünüş bakımından güzel bir kızdı, hayran bırakırdı çevresindekileri kendisine.Ta ki en yakın arkadaşını kazada kaybedene kadar. En yakın arkadaşının ölümünden kendini sorumlu tutan Umay yaşadığı depresyondan olsun, kullandığı ilaçlardan olsun git gide kilo olmaya başlar. Çalışkan olması,öğretmenlerin gözdesi olması Simge 'nin pek hoşuna gitmez. Bu yüzden Simge, Umay'ı rezil etmek ister. Gerek sözleri ,gerek bakışları,gerek yaptığı oyunlar ile Umay'ı günden güne rezil eder.

Umay kendine yapılan bu hakaretlere,davranışlara göz yumar.Ta ki hoşlandığı çocuktan  aldığı hakaretlere kadar. Kendine söz verdi Umay. Değişecekti. Yaşadıklarını unutmayacaktı. İntikamını alacaktı.Kendine verdiği sözü tutup kendine yaşatılanları misliyle geri ödetecekti. Ama bilmediği bir şey vardı, başkasının gözünü de hırs,nefret bürümüştü.Ve bu kişi intikam oyunuyla Umay'ı yakmak istiyordu.

Bakalım Umay, kendine verdiği sözü tutabilecek miydi?
Peki intikam ateşlerinden kurtulabilecek miydi?

Bunun cevabını buyrun okuyarak bulalım.

Bu paragraf aşırı saçma ötesi olmuş. Sanki hayvanların canı yok.
Berter. Dahada BErTER ol demek için mi böyle bir isim koydun yazar😜 maymunluğumu yapmasam olmaz🐵
esmanur8arpaci esmanur8arpaci Nov 30, 2016
okulda böyle bir şey olması mümkün değil özel bile olsa
PatatoVenus PatatoVenus Jun 21, 2016
Siz İstediniz Diye Bağrıcak Sandım Ama Siz İstedinizde Bi Ara Sıkılmıştım Ama Bu Hiç Sıkmıyor İnan.
hilalma hilalma Oct 10, 2016
Absbdh aha bad boy buldum hxjdhdjbx bok yaa yinemi bad boy bi oerede kizi sonradan forup sevsin falanneden evrim hikayelerinde hep platonik oluyo kiz sinir bozuch
benguberfin benguberfin Jan 11
Berberter diye e posta ismi yapmıştım arkadaşlar dalga geçiyordu şimdi ad versiyonu çıkmış (ciddiyim gerçekten öyle bir e postam var ve dalga geçiyorlar)