EZİK

EZİK

48.1K Reads 2.6K Votes 15 Part Story
minnakoala By minnakoala Updated Jun 21

Umay görünüş bakımından güzel bir kızdı, hayran bırakırdı çevresindekileri kendisine.Ta ki en yakın arkadaşını kazada kaybedene kadar. En yakın arkadaşının ölümünden kendini sorumlu tutan Umay yaşadığı depresyondan olsun, kullandığı ilaçlardan olsun git gide kilo olmaya başlar. Çalışkan olması,öğretmenlerin gözdesi olması Simge 'nin pek hoşuna gitmez. Bu yüzden Simge, Umay'ı rezil etmek ister. Gerek sözleri ,gerek bakışları,gerek yaptığı oyunlar ile Umay'ı günden güne rezil eder.

Umay kendine yapılan bu hakaretlere,davranışlara göz yumar.Ta ki hoşlandığı çocuktan  aldığı hakaretlere kadar. Kendine söz verdi Umay. Değişecekti. Yaşadıklarını unutmayacaktı. İntikamını alacaktı.Kendine verdiği sözü tutup kendine yaşatılanları misliyle geri ödetecekti. Ama bilmediği bir şey vardı, başkasının gözünü de hırs,nefret bürümüştü.Ve bu kişi intikam oyunuyla Umay'ı yakmak istiyordu.

Bakalım Umay, kendine verdiği sözü tutabilecek miydi?
Peki intikam ateşlerinden kurtulabilecek miydi?

Bunun cevabını buyrun okuyarak bulalım.

okulda böyle bir şey olması mümkün değil özel bile olsa
PatatoVenus PatatoVenus Jun 21
Siz İstediniz Diye Bağrıcak Sandım Ama Siz İstedinizde Bi Ara Sıkılmıştım Ama Bu Hiç Sıkmıyor İnan.
hilalma hilalma Oct 10
Absbdh aha bad boy buldum hxjdhdjbx bok yaa yinemi bad boy bi oerede kizi sonradan forup sevsin falanneden evrim hikayelerinde hep platonik oluyo kiz sinir bozuch
süper olmuş  aslında ilk daha kısa ve dar şeyler giyecek sandım meğersem öyle değilmiş
esin_kubra esin_kubra Mar 28
Aralarında boşluk var ama yine de çok güzel💜💜💜💜💖💖💖💙💙
Bir an "Siz İstediniz!" Adlı kitaba benzemiş  ama güzel 😊