Üç Kentin İsyancısı

Üç Kentin İsyancısı

70.7K Reads 4.3K Votes 25 Part Story
Gizem Çetin By gizolata7997 Completed

"Bundan yüz elli yıl önce, dünya bambaşka bir yermiş Poli.
  İnsan sayısı çokmuş, milyarlarca insan yaşarmış.
  
  Yüzü aşkın ülke varmış: Yüzü aşkın farklı yaşam stili. Hayal edebiliyor musun o kalabalığı? Ne kadar renkliymiş dünyamız. Ne kadar güzelmiş.
  
  İnanamadın değil mi? Tüm bunlar gerçek! O zaman insan sayısı çok fazla olmasına rağmen şimdiki gibi sınıflar yokmuş. Tüm insanlar eşit ve hürmüş. Ülkeler arası bazen çekişmeler olsa bile kimse kimsenin ayağına kapanmak zorunda değilmiş. Bunu tercih edenler az da olsa varmış; ama onurlu yaşamak her zaman mümkünmüş.
  
  Sıradan bir insan parlak bir fikirle güzel işler yapabilirmiş, dışarı çıkıp gezebilir, istediğini yiyip içebilirmiş. Aslında sıradan insan diye bir kavram yokmuş. Tüm insanlar seçkinmiş."

Girişi beğendim sıradan değil beğendim devamına bakacagım
ARA2_22 ARA2_22 Sep 07
Ben geldiiim😍😍 Gördüm ki canım yazarımin çok güzel bir kitabı varmış ilk firsatta okuyum dedim çok güzel dedim koştum geldim:) Harika bir giriş olmuş ellerine sağlık yazarım
OmerYucel1 OmerYucel1 Nov 10
23 bölüm ve günde 5 boş saat ... Başlayalım o zaman ...
evketnder3 evketnder3 Sep 05
Kurgu klasik Amerikan filmlerini anımsatıyor. Bazı yerlerde anlam düşüklükleri olmasına karşın birçok hikayede rastladığım noktalama ve imla hataları neredeyse yok. Kaleminiz kuvvetli olsun.
sleymn_akbss sleymn_akbss 4 hours ago
Giriş çok güzel olmuş ama livezuland ? Daha iyi si olabilirdi belki biraz hayal gücüyle
MorZebra MorZebra Aug 24
İlginç bir başlangıç, ama iyi anlamda tabii. :) Hoşuma gitti. Tebrikler!