For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Knížky a Rvačky: Nejsem jako ty!

Knížky a Rvačky: Nejsem jako ty!

97.6K Reads 9.9K Votes 45 Part Story
Abigail (M. M.) By KatrinAbigail Completed

Mei je normální středoškolačka s velkým zájmem o knížky. Na začátku prvního ročníku se setkala s chlapcem jménem Ryuu, kterého zachránila před šikanou a stala se jeho ochránkyní, alespoň do doby, než se ve škole objeví chlapec, který jí až moc připomíná minulost, která ji stále tíží a ona na ni nemůže zapomenout. Proč jí tolik připomíná minulost?

Zero je odjakživa rváč, ale také je to kluk jako každý druhý, kromě výjimek. Má bohaté rodiče a staršího bratra, ke kterému v dětství hodně vzhlížel. Proto se pro něj vždy rval při zápasech v baru. Ale jakmile přestoupil na novou školu přišel zlom, který mu naboural veškeré standardní chovaní. Hnědovlasá dívka, která se zapletla do jednoho z jeho úkolů. Co je ta dívka zač? 

Oba dva skrývají spoustu tajemství ze své minulosti. které je donutily ke změně. Co když se v jejich životě vyskytla ta samá osoba?

 • book
 • fight
 • love
 • romance
 • school
Cissi6 Cissi6 Jun 24, 2016
Konečne niečo dobré! Moc ma to baví, teším sa na pokračovanie ☺
NakyMichiyo NakyMichiyo Jan 19, 2016
Kaito, Zero a Ryuu jsou z nějakýho anime nebo jenom Vocaloidu?
LuluLabby LuluLabby Oct 20, 2015
Výborná kapitola. Jen jedno upozornění - ten Kaito je blonďák, ale zmiňuješ se tam o něm jako o bělovláskovi (podle mě to není to samé)
LuluLabby LuluLabby Oct 20, 2015
Je to pěkný. Jen škoda, že to není delší. Jen upozornění na malou chybičku - na začátku píšeš, že má zelené oči a pak modré. ;-)
LutviLia LutviLia Apr 03, 2015
Super ^^ Škoda, že to není delší :) Ale nevadí ^^ Těším se na další :3
               -Lia