Długie noce i krótkie dni

Długie noce i krótkie dni

  • WpView
    Reads 3,601
  • WpVote
    Votes 541
  • WpPart
    Parts 44
WpMetadataReadOngoing
WpMetadataNoticeLast published Tue, Jun 2, 2026
𝓓ł𝓾𝓰𝓲𝓮 𝓷𝓸𝓬𝓮 𝓚𝓻𝓸́𝓽𝓴𝓲𝓮 𝓭𝓷𝓲 𝓩𝓪𝔀𝓼𝔃𝓮 𝓳𝓪 𝓣𝓪𝓶 𝓰𝓭𝔃𝓲𝓮 𝓣𝔂... Tomik wierszy mojego autorstwa. Zapraszam, może znajdziesz tu coś dla siebie ♥
All Rights Reserved
#47
zbiórwierszy
WpChevronRight
Join the largest storytelling communityGet personalized story recommendations, save your favourites to your library, and comment and vote to grow your community.
Illustration

You may also like

  • Alone Together [bxb]
  • devil's breath [teacher pet bl 18+]
  • Neon Lies
  • boyshit {muke} ✓
  • "I love you to the moon and back" - Tweek x Craig
  • Is it okay? / Briam
  • Rebel King [destiel] {zakończone}
  • Papierowe Skrzydła [PL] [ZAKOŃCZONE]
  • Sąsiad z naprzeciwka
  • Świąteczny Dodatek do „ARTS"  |  K x L ♡

Wyobraź sobie, że całe twoje życie jest jednym wielkim kłamstwem. Na każdym kroku udajesz kogoś, kim nie jesteś. I nagle w twoim idealnym kłamstwie pojawia się osoba, która wszystko psuje. 17-letni Dan z pozoru prowadzi życie zwykłego, manchesterskiego nastolatka z głęboko wierzącej, chrześcijańskiej rodziny. Ma przyjaciół, dziewczynę i bogatych rodziców. Ukrywa on jednak przed wszystkimi swój największy sekret - Dan jest gejem. Planuje wyjechać do Londynu na studia i żyć tam tak, jak chce. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się chłopak, który staje się dla niego bliższy niż się spodziewał. Co wyniknie z tej znajomości? Czy perfekcyjnie zaplanowane życie Dana ulegnie zmianie?

More details
WpActionLinkContent Guidelines