Soğuk Ateş

Soğuk Ateş

219K Reads 11.8K Votes 70 Part Story
bir_cift By bir_cift Completed

Kolumdan tutan adam beni diğerlerinin yanına sürüklerken elinden kurtulmaya çalıştım gereksiz bir efor sarfederek. Ondan kurtulsam başka bir sırtlan çıkardı yoluma. Beni başları olan adamın önüne doğru attı. Bildiğin fırlattı hatta. Adama çarpmadan, son anda sabitleyebildim kendimi. Önüme düşen saçlarımdan kurtulmak ve korkmadığımı göstermek için duruşumu dikleştirdim hemen. Kafamı kaldırıp karşımdaki yüze baktığımda yutkunmadan edememiştim. Ama biliyordum ki boğazımdaki yumru geçmeyecekti ne kadar yutkunursam yutkunayım. Gözleri karanlığın içinde parlıyordu. Rengini ayırt edemiyordum. Gençti. En fazla 25'inde... Güç akıyordu her yerinden. Sert ve dik bakışlarına korkarak karşılık veriyordum. Demin sırtlan demiştim ya geçin siz onu. Bu adam bir kurttu. Ya da kaplan... Sırtlan olamayacak kadar güçlü ve güzel... kral olduğunu her ortamda farkettirecek kadar asil...

yagizator yagizator Jul 06
Yaaa bu "şey"lerin ayrı yazılmamış olması beni üzdü ama tabii ki hikayeyi okumaya devam edeceğim. : )
yagizator yagizator Jul 06
Hiçbir imla hatasının olmaması beni cezbetti ve hikayeyi okumaya başladım. Ciddiyim. Bağlaç olan de'lerin ayrılması kalp ben.
Dünyadan fotoğraflar koyduğum kitaba bakarsanız sevinirim
BurakKrcm BurakKrcm Mar 09, 2016
https://www.wattpad.com/story/64969733-liberation-project-mars
               Bir yeri kullanılmaz hale getirirsen başka bir yeri kullanılabilir hale getirip oraya taşınırsın. keyifli okumalar dilerim.
Ledyofstars Ledyofstars Apr 29, 2015
ilk gördüklerinde çok soğuk ve havalı olduğumu düşünürler:-)
- - Apr 06, 2015
Benim karanlık fobim var accık ucundan *-* Gelemem karanlığa öyle...