NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Nesmíš to vzdát

Nesmíš to vzdát

9.9K Reads 598 Votes 43 Part Story
Monika P. By Niikkaa90 Completed

James McDowell je slibný začínající americký automobilový závodník. Závodí v rally zatím pouze v americkém šampionátu, ale sní o tom, že se jednou dostane do mistrovství světa WRC a stane se světovým šampiónem. Na jednom americkém závodě ale chybuje a velmi těžce havaruje. On i jeho navigátor Josh Bailey jsou vážně zranění a budoucnost jejich kariéry se zdá být v nedohlednu. 

Sara Lopézová je mladá rehabilitační sestra. Její práce ji baví a naplňuje. Její rodina to nikdy neměla příliš jednoduché, Sara je dcerou mexických přistěhovalců. Měla ještě tři starší bratry, ale ten nejstarší přišel při dopravní nehodě o život. To inspirovalo Saru k tomu, že si vybrala právě zdravotnictví jako obor, který chce dělat. Vzala si totiž do hlavy, že když nedokázala pomoct bratrovi, bude pomáhat ostatním.

Sara už si během svého života zažila to zlé i to dobré a tak moc dobře ví, že pokud něco opravdu chce, tak se za žádnou cenu nesmí vzdát. A když se její životní cesta zkříží s tou Jamesovou, rozhodne se ukázat mu, že ještě není všechno ztraceno a že jednou se tím světovým šampiónem může stát.

Počet dílů: 43

maysonnie maysonnie May 09, 2015
Já naprosto souhlasím s Caroline, tahle knížka je skvělá :)
caroline_clifford caroline_clifford May 09, 2015
Další skvělá kapitola snad nejlepšího příběhu na wattpadu je tu. :)) Tuhle knížku až jí dopíšeš, by ses měla rozhodně pokusit vydat, je vážně dobrá :) Těším se na další ;)
caroline_clifford caroline_clifford May 08, 2015
Super příběh, zaujal mě :), hezky a poutavě píšeš ;) Těším se až přidáš další díl :))