Nesmíš to vzdát

Nesmíš to vzdát

15.6K Reads 849 Votes 43 Part Story
Monika P. By Niikkaa90 Completed

James McDowell je slibný začínající americký automobilový závodník. Závodí v rally zatím pouze v americkém šampionátu, ale sní o tom, že se jednou dostane do mistrovství světa WRC a stane se světovým šampiónem. Na jednom americkém závodě ale chybuje a velmi těžce havaruje. On i jeho navigátor Josh Bailey jsou vážně zranění a budoucnost jejich kariéry se zdá být v nedohlednu. 

Sara Lopézová je mladá rehabilitační sestra. Její práce ji baví a naplňuje. Její rodina to nikdy neměla příliš jednoduché, Sara je dcerou mexických přistěhovalců. Měla ještě tři starší bratry, ale ten nejstarší přišel při dopravní nehodě o život. To inspirovalo Saru k tomu, že si vybrala právě zdravotnictví jako obor, který chce dělat. Vzala si totiž do hlavy, že když nedokázala pomoct bratrovi, bude pomáhat ostatním.

Sara už si během svého života zažila to zlé i to dobré a tak moc dobře ví, že pokud něco opravdu chce, tak se za žádnou cenu nesmí vzdát. A když se její životní cesta zkříží s tou Jamesovou, rozhodne se ukázat mu, že ještě není všechno ztraceno a že jednou se tím světovým šampiónem může stát.

Počet dílů: 43

  • akční
  • auta
  • fikce
  • rally
  • sport
  • závody
maysonnie maysonnie May 09, 2015
Já naprosto souhlasím s Caroline, tahle knížka je skvělá :)
caroline_clifford caroline_clifford May 09, 2015
Další skvělá kapitola snad nejlepšího příběhu na wattpadu je tu. :)) Tuhle knížku až jí dopíšeš, by ses měla rozhodně pokusit vydat, je vážně dobrá :) Těším se na další ;)
caroline_clifford caroline_clifford May 08, 2015
Super příběh, zaujal mě :), hezky a poutavě píšeš ;) Těším se až přidáš další díl :))