FİLİSTİN GELİNİ ''LİNA''

FİLİSTİN GELİNİ ''LİNA''

307K Reads 26.1K Votes 111 Part Story
Aygül Ak By maiumut Completed

Annem,

        Canımdan daha çok sevdiğim, kıymet verdiğim, kokusuna hasret kaldığım Sevda sultan! Şuan sana çok ihtiyacım var... İhtiyacımın boyutunu tahmin bile edemezsin. Dizine başımı yatırıp saatlerce ağlamak istiyorum. Düştüğüm bu durumdan beni kurtarmanı... Elini tutmaya ihtiyacım var anne... Sana ihtiyacım var. 

         Dışarıda kıyamet benim yüreğim yangın yeri... Binlerce insan yitip gitti anne. Kardeşlerimin cesedine sarıldım, ağladım... Doktor oldum ama hala bir işe yaramıyorum. Yardım edemiyorum anne. Yetim, öksüz kalmış bu çocukların yüzüne bakamıyorum. Soğuk havada evsiz kalan insanlara yüreğim dışında hiç bir yer açamıyorum. Filistin'in üzerinde karabulutlar gezinip duruyor. Elektrik yok, su yok, yemek yok...! Böyle ne kadar gider bilmiyorum. Umudum kalmadı artık. Eyad'ımdan bir haberde yok. Öldü mü kaldı mı bir yerde... Canım çok yanıyor anne...! Pişman oldun diye düşünme sakın. Asla pişman değilim seçimlerimden. Eyad'ı seçtiğim için hiç pişman olmadım. Yaradan'ı seçtiğim için hiç pişman olmadım. Sizleri kırdığım için özür dilerim ama... Ben ne Eyad'tan vazgeçebilirdim ne de Yaradan'dan. 

        Bu son mesaj olabilir anne. Bir daha karşılaşmaya biliriz. Sana mesaj yazmaya bilirim. Ya şehit olacağım bugün veya yarın ya da... Dua et bana ve tüm kardeşlerime anne. Duaya ihtiyacımız var. Yaralı bir ceylan gibi uçurumda kalakalmış bir şehirden selam yolluyorum sana. Allah'a emanet ol. Hakkını helal et. Babamı ne kadar çok sevdiğimi söylemeyi ve özür dilediğimi ilet. 


        Sizi çok çok seven kızınız Lina KHUSA

Pherlice12 Pherlice12 Aug 31, 2016
Ilk defa bi kitap programına üye oldum ve dikkatimi çeken ilk kurguyu okuyorum inşallah çok severim :)
mahirrr3 mahirrr3 Jun 09, 2016
Gelmeyen1mutluluk destek olalım arkadaşlar yeni yazar olucak inşallah
ssessizyazar ssessizyazar Jun 10, 2016
"İÇİMDEKİ PRENSES" adlı kitabıma göz atarmısın? Sana ihtiyacım var. Oylayıp, takip edip.yorum yaparmısınız anında aynılarını bende size yapacağım.Şimdiden çook teşekkürler.😊🙏🏻💞
tekyaprak tekyaprak Nov 15, 2015
Çok güzel bir kurgu kardeşim :) ama parağraf ve cümleye büyük harfle başlamaya dikkat etsen daha temiz ve akıcı olacak eminim takipteyim :)
Elif182322 Elif182322 Sep 09, 2015
Çok güzel yeni başladım şimdiden heyecanlandırdı beniellerine saglik
maiumut maiumut Aug 08, 2015
hüznün finali olacaktı bölüm başlığı final olmuş :) @zehrabirlikk