Daj mi umrzeć

Daj mi umrzeć

464K Reads 29.4K Votes 24 Part Story
Zuz908 By Zuz908 Updated Jul 04, 2015

Dziewczyna imieniem Anastazie spotyka legrndarnego mordercę -Jeff'a the Killer, który o dziwo, nie zabija jej. To nie wszystko. Chłopak jest w niej zakochany. Ale czy Ana podoła temu wszystkiemu? Czy będzie szczęśliwa z psychicznym zabójcą?

  • creepypasta
  • jeffthekiller
DJSarkazm DJSarkazm Oct 18
Czyli mam rozumieć że dla niej to pewnie normalka że psychopata z wyciętym uśmiechem wchodzi do jej domu przez okno .A jeff wcale nie chce powiedzieć jej "goł tu slip" i poderżnąć jej gardła lub zadźgać na śmierć.
DJSarkazm DJSarkazm Oct 18
Gdzie jest Jeff psychopata do cholery ? Jeff zabił swojego brata i rodziców a nie zabił jakiejś przypadkowej dziewczyny którą ledwo zna.
Yasuuumi Yasuuumi Oct 05
Kiedy w tt kazda dziewczyna sie smieje super hiperrrrr a w realu rechocze jak kangur 🙃🙃
MajkaFOX MajkaFOX 6 days ago
A ja myślałam że lalunie tylko sprawdzają która ma lepszy zestaw małego tynkarza w kometyczce a nie się biją. Swoją drogą taki bijący się plastik to niezły oksymoron 😂😂😂
Historia moim zdaniem jest ok ,ale sposób jej napisania gorzej. Według mnie powinno to zająć trochę dłużej zanim się polubią. Poza tym pominęłaś trochę istotną sprawę - twarz Jeff'a. To nienaturalne ,że Anastazie się w ogóle nie bała. Ale jak mówiłam poza tym jest dobre
Nakir369 Nakir369 Oct 22
a jej matka myśli że Anastazja słyszy głosy😂🤣❤️