NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
KOLYE

KOLYE

752K Reads 51.3K Votes 51 Part Story
zeynep By denizyolcusu Completed

"Güneş'in ölmeye başladığı zamanlarda, Dünya'yı başka bir galaksiye taşıyacak güce sahip iki kolye icat edilir. Ne var ki kolyeyi taşıyacak iki kişinin, insanlığı korumak adına ödemesi gereken ağır bir bedel vardır. "

Yeni devirde, dengeler değişmiş; teknoloji ilerlemiş fakat insanların teknolojiden yararlanmaları kısıtlanmıştır. İletişim, telefonlar yerine kafa derilerine yerleşen çiplerle; ulaşım, gökyüzünde süzülen arabalarla sağlanmaktadır. Otoriteler, insanların kıyamet korkusundan faydalanarak yönetim gücünü elde etmişlerdir. Yönetime baş kaldırabilen tek grup, gelecekten geldiğini iddia eden ve galaksiler arası kaçışın bir felakete neden olacağını duyuran 'Kuledekiler' adlı örgüttür. 

Hira, doğduğu günden beri bedeninde taşıdığı kolyenin, yaşadığı gezegeni yaklaşan kıyametten kurtaracak büyük bir planın kilidi olduğunu öğrendiğinde on altı yaşındadır. 
İnsanlığı kurtarmak için kendi hayatından, hayallerinden ve herkesten gizli tuttuğu aşkından vazgeçmeye zorlanır.

Kolye, kimsesi olmayan bir kızın, sonunu bildiği bir savaştaki mağlubiyetini anlatır.

esinntugcee esinntugcee Apr 24
Merhaba arkadaşlar yayımladığım 2 hikaye var okuyup oylarsanız çok sevinirim biri O benim vampirim diğeri ise Gerzek şimdiden teşekkürleer 😻🙏💜
snsfcn snsfcn May 06
Ilk kitabimi yayımladım okuyup, oylarsanız sevinirim. Yakında yenisini yayınlayacağım
Todbroii Todbroii a day ago
https://www.wattpad.com/416746865-esrar-kokusu-d%C3%BC%C5%9F%C3%BCyoruz 
               BAZEN YENİ HİKAYELER GEREKİR
               *HİKAYEMİ OKURSANIZ SEVINIRIM*
Kitabı okuyanlar kıyamet böyle değil. Eğer kıyametin ne olduğunu hiç bilmiyorsanız böyle zannetmeyin. Kıyameti isim olarak almış sadece değiştirmiş o kurguylada kitabı yazmış gerçekleri öğrenmek istiyorsanız Kuran'a bakın.
İlk paragrafına aşık olacağım aklıma gelmezdi! 👏👏