NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
KOLYE

KOLYE

721K Reads 49K Votes 51 Part Story
zeynep By denizyolcusu Completed

"Güneş'in ölmeye başladığı zamanlarda, Dünya'yı başka bir galaksiye taşıyacak güce sahip iki kolye icat edilir.  Ne var ki kolyeyi taşıyacak iki kişinin, insanlığı korumak adına ödemesi gereken ağır bir bedel vardır. "

Yeni devirde, dengeler değişmiş; teknoloji ilerlemiş fakat insanların teknolojiden yararlanmaları kısıtlanmıştır. İletişim, telefonlar yerine kafa derilerine yerleşen çiplerle; ulaşım, gökyüzünde süzülen arabalarla sağlanmaktadır. Otoriteler, insanların kıyamet korkusundan faydalanarak yönetim gücünü elde etmişlerdir. Yönetime baş kaldırabilen tek grup, gelecekten geldiğini iddia eden ve galaksiler arası kaçışın bir felakete neden olacağını duyuran 'Kuledekiler' adlı örgüttür. 

Hira, doğduğu günden beri bedeninde taşıdığı kolyenin, yaşadığı gezegeni yaklaşan kıyametten kurtaracak büyük bir planın kilidi olduğunu öğrendiğinde on altı yaşındadır. 
İnsanlığı kurtarmak için kendi hayatından, hayallerinden ve herkesten gizli tuttuğu aşkından vazgeçmeye zorlanır.

Kolye, kimsesi olmayan bir kızın, sonunu bildiği bir savaştaki mağlubiyetini anlatır.

zazazzqza zazazzqza Apr 08
Ben bu hikayeyi çok seviyorum daha önce okuyup biitirdim ama özlwdim sanırım tekrar okuyucam ve böylesinw harika bi kurgu kesinlikle raflarda olmalı umarım bi an önce bi yayınevi seni keşfeder😙
esinntugcee esinntugcee a day ago
Merhaba arkadaşlar yayımladığım 2 hikaye var okuyup oylarsanız çok sevinirim biri O benim vampirim diğeri ise Gerzek şimdiden teşekkürleer 😻🙏💜
yesil0da yesil0da 6 days ago
https://www.wattpad.com/user/yesil0da GOZ ATARSANIZ COK SEVINIRIM MEMNUN KALICAKSINIZ
msakalli07 msakalli07 2 days ago
Konuya girişin çok güzel beğendim ve sarıyor . devamını okuyacağım . sizde benim sadece daha ilk bölümünü paylaştıgım KLONLAR ''KAÇIS'' üçleme kitabımın ilk serisine göz atarsanız ve yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevineceğim .