Zaman Savaşçıları 1 - Prenses

Zaman Savaşçıları 1 - Prenses

90.7K Reads 7.1K Votes 17 Part Story
Byz Blt By avbyzblt Completed

Uzay zaman boşluğunu bükerek geçit açabilen bir ırkın yaşadığı Volen adını taşıyan bir gezegende zamana hükmedebilen beş presten biri olan Edelux'un tek amacı yeni keşfettikleri mavi gezegeni yani dünyayı ele geçirmektir.

Edelux'un hain planlarını engellemek için canını feda eden kraliçe Mia'nın büyüsüyle bin yıl sonra dünyada doğacak olan genç bir kız yirmibeş yaşına girdiğinde Volen diyarı ile Dünya'yı birbirine bağlayan tek geçidi kapatabilecek güce sahip olacaktır. 

Ben bir satürn kızıyım. 

Atalarım, yüzyıllar önce, Volen gezegeninde isyan çıkartarak başa geçen Edelux tarafından, Mavi gezegene yani Dünya'ya sürgün edilmişler. 

Volen diyarı ile Dünya'yı birbirine bağlayan sadece bir geçit var ve bu geçit dünyayı ele geçirmek isteyen Edelux'a karşı zaman savaşçıları tarafından korunmaktadır. Bu geçit sadece yeniden doğacak olan kraliçenin gücüyle kapanabilir.

Ve ben bir kraliçe adayıyım...

© Tüm Hakları Saklıdır

 • fantastik
 • macera
 • romantik
 • romantizm
 • savaş
 • tamamlandı
 • wattys2015
 • ©tümhaklarısaklıdır
SelinayDoan SelinayDoan Mar 04
Peki, onlar tahta cikana kadar tahtta oturan bir kral ve kralice yok mu?
dfn_ntwiliht dfn_ntwiliht Apr 30, 2017
Kql.     Kklm.                            Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmnnnbbbvvvc,kppkoksosksjsjsx+jsjddjjdkdkdjdjjjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjkk?j.             m
EmrecanDogan EmrecanDogan Jan 13, 2016
Süper, final arasında devam edeceğim diğer tüm bölümlere :D Ayrıca Volenler saf mı? Biz buradan kaçmaya çalışıyoruz siz buraya gelmeye uğraşıyorsunuz? Hayır yani gelip ne yapacaksınız :D Gelmeyin arkadaş zaten hiç bir şey de yok burada
Sinemsakt Sinemsakt Nov 11, 2015
Orjinal br kurgu, sürükleyici cümleler ile birleşince ortaya güzel bir yapıt çıkmış... Yazan açısından da, okuyucu açısından da keyif veriyor olsa gerek. Kalemine sağlık :))
mertkoyuturk mertkoyuturk Oct 15, 2015
Giriş bölümü muazzamdı. Facebook da ki gruptan geliyorum. :)
CenkTalu CenkTalu Sep 30, 2015
Etkileyici bir giriş bölümünün ardından herkes gibi ben de hayal gücüne hayran kaldım. Tebrikler.