NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Sadece 5 Saniye (Kitap Oluyor)

Sadece 5 Saniye (Kitap Oluyor)

1.9M Reads 86.8K Votes 40 Part Story
Barış UGAR By asosyologunuz Updated Apr 14

Beren 17.11.1998 tarihinde doğmuş genç bir kızdır. Doğduğu günden beri hayatında normale gitmeyen birtakım şeyler olmaktadır. Rüyalarından sıçrayarak uyanması ailesini şüphelendirir ve doktora giderler. Ancak doktorları bir süre sonra ortadan kaybolur. Beren'in tek tesellisi bu durumda olan tek kişi olmamasıdır. Tuğçe adında bir kızla tanışır ve iki genç kız olanları anlamaya çalışırlar. Ancak olayları anlamak ve çözmek sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Instagram: barisugar

Bilim Kurgu #1

 © Tüm hakları saklıdır.

zazazzqza zazazzqza Feb 13
Bence bu kitabın iyi olması için bayağı iyi çalışılması lazım ama başlarında değil çünkü hiç bi kitap  başında patlayıp sürekliyici olmaz olanında kurgusu çok iyidir ,ve bu kitabın sonunun düzeltilmesi ve daha iyi bir son yazılması çok daha iyi olur are you kapiş
Kitap çok heyecanlıydı ve olaylar ustalıkla yazılmış, 1 günde bitirdim. Devamı olduğunu söyledin merak ediyorum ama buradan okumak istiyorum.
kitapnuru kitapnuru Feb 18
Dört Dörtlük adlı hikayeme bakarsanız sevinirim.  Şimdiden teşekkürler .
azrasedefx azrasedefx Mar 03
Okuduğum en güzel kitaptı.Başarılarının devamını dilerim.💕💕💕💕
GkhanTosun8 GkhanTosun8 Feb 16
Bence değiştirme ve kitap olacak güzellikte bi hikaye yazmışsın düzenledikten sonra bi yayinevi ile anlaşan kitabını satın alacak ilk kişilerden birisi olurum. :)
Değişterme V e duzenlemede yapma kafa karışır kalsın böyle lütfen