Sakın Kimseye Güvenme!

Sakın Kimseye Güvenme!

24.7K Reads 3K Votes 18 Part Story
Dilek By FollowDreams3 Updated Oct 30

Özel güçlerin hakimi olduğu bir dünyada bu güçlere sahip olan insanları eğitip tüm insanlığın iyiliği ve geleceği için çeşitli görevlerle görevlendiren çok gizli bir kurum olan Karargahın en yeni üyelerindendir Ece.

Annesi, babası ve 'Hayatımın aşkı' dediği insanı 2 sene önce trajik kazalarda kaybedince kendini Karargahın görev ve kanunlarına adamış; bu yolda, hafıza silmek ve muhteşem bir şekilde dövüşmek olan güçlerini dünyanın daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için en iyi şekilde kullanmıştır. 

Her yeni görevi için şehir şehir gezerken en son durağı olan Hatay da beklenmeyen olaylarla karşılaşacak, geçmişi ve çevresindekiler hakkında öğreneceği şeyler tüm hayatını değiştirecektir.

Karargahın, ''Özel gücü olmayan insanlara aşık olmak yasaktır'' kuralını Gökhan'ı gördüğü anda çiğneyecek ve bu istenmeyen aşkı her bakımdan başına büyük dertler açacaktır. 

Geçmişte yaşadığı sorunlar, önüne çıkacak olan büyük engeller ve özel güçleri, Ece'nin yeni bir gelecek kurmasına engel olacak mı?

Her cümlesini soluksuz okuyacağınız muhteşem bir öykü!

Yepyeni bir aşk, güvenle kurulmaya ihtiyacı olan dostluklar, beklenmeyen büyük ihanetler, ölüm pahasına olan sadakatler, öğrenilmesi gereken çok önemli sırlar ve daha fazlası Ece'yi beklemektedir...

Ayırmam. Ayıramam. 😂 (gülme emojisi koydum ama ciddiyim.)
kgkbatman kgkbatman Sep 15
Giriş notu çok hoşuma gitti. Dondum kaldım. Harika bir başlangıç!😊😀
kgkbatman kgkbatman Sep 15
Bunun için de ya ruhunu söküp ruhsuz yaşamalı, ya da seninle ruhunu paylaşacak birini bulmalısın.
yarim_ay yarim_ay Sep 28
TEKRARDAN HOŞ BULDUM.  EN BAŞTAN BAŞLAYACAĞIM YAZARIM SJSJS
Benimde şimdiden sana kanım ısındı. -ki benim kanım çok nadir insanlara ısınır.-
Özel güçler? Bir ben anlamadım galiba. 🙈🙈 -Cahil ben. Skdksksk 😂🙈)