Sakın Kimseye Güvenme!

Sakın Kimseye Güvenme!

26.7K Reads 3K Votes 18 Part Story
Dilek By FollowDreams3 Updated Oct 30, 2016

Özel güçlerin hakimi olduğu bir dünyada bu güçlere sahip olan insanları eğitip tüm insanlığın iyiliği ve geleceği için çeşitli görevlerle görevlendiren çok gizli bir kurum olan Karargahın en yeni üyelerindendir Ece.

Annesi, babası ve 'Hayatımın aşkı' dediği insanı 2 sene önce trajik kazalarda kaybedince kendini Karargahın görev ve kanunlarına adamış; bu yolda, hafıza silmek ve muhteşem bir şekilde dövüşmek olan güçlerini dünyanın daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için en iyi şekilde kullanmıştır. 

Her yeni görevi için şehir şehir gezerken en son durağı olan Hatay da beklenmeyen olaylarla karşılaşacak, geçmişi ve çevresindekiler hakkında öğreneceği şeyler tüm hayatını değiştirecektir.

Karargahın, ''Özel gücü olmayan insanlara aşık olmak yasaktır'' kuralını Gökhan'ı gördüğü anda çiğneyecek ve bu istenmeyen aşkı her bakımdan başına büyük dertler açacaktır. 

Geçmişte yaşadığı sorunlar, önüne çıkacak olan büyük engeller ve özel güçleri, Ece'nin yeni bir gelecek kurmasına engel olacak mı?

Her cümlesini soluksuz okuyacağınız muhteşem bir öykü!

Yepyeni bir aşk, güvenle kurulmaya ihtiyacı olan dostluklar, beklenmeyen büyük ihanetler, ölüm pahasına olan sadakatler, öğrenilmesi gereken çok önemli sırlar ve daha fazlası Ece'yi beklemektedir...

Dylan_Stiles8890 Dylan_Stiles8890 Nov 04, 2016
Ayırmam. Ayıramam. 😂 (gülme emojisi koydum ama ciddiyim.)
claraazul claraazul 6 days ago
Normalde atılan hic bir mesaji takmazdim cidden samimi bir giris cumlesi yazdigin icin kitabina goz atmak istedim. Cok samimisin ve kitabinda guzele benziyor yolun acik olsun:D
yarim_ay yarim_ay Sep 28, 2016
TEKRARDAN HOŞ BULDUM.  EN BAŞTAN BAŞLAYACAĞIM YAZARIM SJSJS
absurdleydi absurdleydi Dec 11, 2016
Ay Allah'ım bu ne samimiyet ayol? Kitaba ısındım baya hatta şuan yanıyorum diyebilirim. 😊😊
absurdleydi absurdleydi Dec 11, 2016
Sende emin ol ki bende senin kitabını büyük bir sevinç ve heyecanla okuyacak eleştiriler yapıp yorum atacağım. :)))
Dylan_Stiles8890 Dylan_Stiles8890 Nov 04, 2016
Benimde şimdiden sana kanım ısındı. -ki benim kanım çok nadir insanlara ısınır.-