NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Sakın Kimseye Güvenme!

Sakın Kimseye Güvenme!

31.3K Reads 3.7K Votes 20 Part Story
Dilek Ertürk By FollowDreams3 Updated Mar 07

Özel güçlerin hakimi olduğu bir dünyada bu güçlere sahip olan insanları eğitip tüm insanlığın iyiliği ve geleceği için çeşitli görevlerle görevlendiren çok gizli bir kurum olan Karargahın en yeni üyelerindendir Ece.

Annesi, babası ve 'Hayatımın aşkı' dediği insanı 2 sene önce trajik kazalarda kaybedince kendini Karargahın görev ve kanunlarına adamış; bu yolda, hafıza silmek ve muhteşem bir şekilde dövüşmek olan güçlerini dünyanın daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için en iyi şekilde kullanmıştır. 

Her yeni görevi için şehir şehir gezerken en son durağı olan Hatay da beklenmeyen olaylarla karşılaşacak, geçmişi ve çevresindekiler hakkında öğreneceği şeyler tüm hayatını değiştirecektir.

Karargahın, ''Özel gücü olmayan insanlara aşık olmak yasaktır'' kuralını Gökhan'ı gördüğü anda çiğneyecek ve bu istenmeyen aşkı her bakımdan başına büyük dertler açacaktır. 

Geçmişte yaşadığı sorunlar, önüne çıkacak olan büyük engeller ve özel güçleri, Ece'nin yeni bir gelecek kurmasına engel olacak mı?

Her cümlesini soluksuz okuyacağınız muhteşem bir öykü!

Yepyeni bir aşk, güvenle kurulmaya ihtiyacı olan dostluklar, beklenmeyen büyük ihanetler, ölüm pahasına olan sadakatler, öğrenilmesi gereken çok önemli sırlar ve daha fazlası Ece'yi beklemektedir...

Dıttırıdıt süper jahraman girisi oldu bu selena da diodu ya butun kotuluklerle savaşmaya geliyorum ayni oyle😂😂😂
BetlBurak7 BetlBurak7 a day ago
sayfama girip hikayemi okurmusunuz.begeneceginizi dusunuyorum.
SdnrSevinc SdnrSevinc Feb 25
Gerçekten güzel bir kitaba benziyor umarım daha büyük kitlelere yayilir
claraazul claraazul Jan 17
Normalde atılan hic bir mesaji takmazdim cidden samimi bir giris cumlesi yazdigin icin kitabina goz atmak istedim. Cok samimisin ve kitabinda guzele benziyor yolun acik olsun:D
absurdleydi absurdleydi Dec 11, 2016
Ay Allah'ım bu ne samimiyet ayol? Kitaba ısındım baya hatta şuan yanıyorum diyebilirim. 😊😊
Yazarcım özür dilerim  dr mesajına cevap veremedim çünkü bi sorun var ama bilmiyorum ve kitabın çok güzel bu girişten bile anlaşılıyor