NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
GÖZLÜK(kitap)

GÖZLÜK(kitap)

6.7M Reads 367K Votes 44 Part Story
Koray YERSÜREN By nNevah Updated Aug 06, 2016

Gözlük Ephesus Yayınları tarafından kitaplaştırılmıştır.
Müzik dinler, söyleyemeyip ağzına mühürlediği kelimeleri parmak uçlarından bloguna aktarırdı. Yağmurlu bir günde söylenen bir ezginin ardına yaslanmış yorgun ruh ile o gün tanıştı. Ruhu kaybetmişti ama kalbi kazanmaya hazırdı.

Birçok insana göre, sıradan bir hayatı vardı Ege'nin. Sosyalleşme adına yaptığı her şey elinde patlamış ve kendini birdenbire kaybedenlerin tarafında bulmuştu. Okulunda farklılıkları yüzünden sevilmeyen, dışlanan, alay edilen Gözlük'ün tekiydi. Arkadaşı yok muydu? Evet, bir tane vardı. "Bu kadar melankoli insana zarar verir," diyerek başlayan, "Sorma! Çarkıfelek izlerken bile ağlıyorum!" ile devam eden bir internet arkadaşlığıydı onunki.

Bir yaz tatilinin başlangıcında, arkadaşlığı, umudu, âşık olmayı öğreneceği bir maceraya atıldığının farkında olmadan takıldı Tuğçe'nin peşine. Okulun yaz kampı, beraberinde tüm soru işaretlerini de getirdi. Aylardır internetten konuştuğu Heiley17 isimli kullanıcının da aynı kampta olduğunu öğrendiğinde, kovalamaca ve oyunlar başlamış oldu. 

Peki, Heiley17 kimdi ve neden saklanıyordu? Kalbi ejderhanın ateşinde mi atacak, yoksa kırgın bir yüreğe merhem mi olacaktı?

Ona yazmak, durduk yere gelen ağlama isteği gibiydi.
              (Tanıtım Bülteninden)


 © Tüm hakları saklıdır.

safiyebebek safiyebebek Apr 06
Konusu çok değişik bir bilim kurgu yazıyorum bakın derim.
ElifstaRP ElifstaRP 2 days ago
Gozluklulerin gucu Ha ha!!!! 
               😆😆😆😆😆😉😉😉🙆🙆🙆
Haftanın En Çok Satan 1. Kitabı: Kahraman Tazeoğlu // Simru ( Satın Almak İçin: https://goo.gl/YTteGe ) //BilgitapCom //Bedava Kargo ve Kapıda Ödeme
Beyaz peynirdin kaşarlığa terfi etmiş hala konuşuyo amk salağı🖕
wattpad'in en iyi genç kız edebiyatı kitaplarındanbiri olan "İSİMSİZ AŞK" yayımlandı....OY VERMEYI LÜTFEN UNUTMAYIN..♥
Bugünün Wattpad Kitabı Kampanyası: Zeynep Sey // Solucan 3 ( Satın Almak İçin: https://goo.gl/9od1gW ) //BilgitapCom //Bedava Kargo ve Kapıda Ödeme