NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
GÖZLÜK(kitap)

GÖZLÜK(kitap)

6.8M Reads 369K Votes 44 Part Story
Koray YERSÜREN By nNevah Updated Aug 06, 2016

Gözlük Ephesus Yayınları tarafından kitaplaştırılmıştır.
Müzik dinler, söyleyemeyip ağzına mühürlediği kelimeleri parmak uçlarından bloguna aktarırdı. Yağmurlu bir günde söylenen bir ezginin ardına yaslanmış yorgun ruh ile o gün tanıştı. Ruhu kaybetmişti ama kalbi kazanmaya hazırdı.

Birçok insana göre, sıradan bir hayatı vardı Ege'nin. Sosyalleşme adına yaptığı her şey elinde patlamış ve kendini birdenbire kaybedenlerin tarafında bulmuştu. Okulunda farklılıkları yüzünden sevilmeyen, dışlanan, alay edilen Gözlük'ün tekiydi. Arkadaşı yok muydu? Evet, bir tane vardı. "Bu kadar melankoli insana zarar verir," diyerek başlayan, "Sorma! Çarkıfelek izlerken bile ağlıyorum!" ile devam eden bir internet arkadaşlığıydı onunki.

Bir yaz tatilinin başlangıcında, arkadaşlığı, umudu, âşık olmayı öğreneceği bir maceraya atıldığının farkında olmadan takıldı Tuğçe'nin peşine. Okulun yaz kampı, beraberinde tüm soru işaretlerini de getirdi. Aylardır internetten konuştuğu Heiley17 isimli kullanıcının da aynı kampta olduğunu öğrendiğinde, kovalamaca ve oyunlar başlamış oldu. 

Peki, Heiley17 kimdi ve neden saklanıyordu? Kalbi ejderhanın ateşinde mi atacak, yoksa kırgın bir yüreğe merhem mi olacaktı?

Ona yazmak, durduk yere gelen ağlama isteği gibiydi.
              (Tanıtım Bülteninden)


 © Tüm hakları saklıdır.

Güzel bir genç kurgu, bir göz atmanızı tavsiye ederim. Keyifle okuyacağınızı umuyorum. https://www.wattpad.com/story/112551905-bir-kahraman-m%C4%B1-olsayd%C4%B1m
shywild shywild May 16
Hdjdjfjlfk😂😂hüsnüyle tanıştır algılarını çocuğun işi kolaylaşsın
bosgezen19 bosgezen19 Jul 13
Abaskan bu biraz utangacligin zirvesi gibi duruyo utandigini belli etmemek icin herkesi yok sayiyorsun bu seferde onlar senin burnunun havada oldugunu sandiklari durma benzettim ve sigarada oradaki en basit sarilinicak elgibi
snmtopaloglu snmtopaloglu 5 days ago
Ben annemin yanında desem terliği ağzıma sokar mxldmfidö
snmtopaloglu snmtopaloglu 5 days ago
Osmanı vermek için kaağç para istiyorsunğ ulağn söyleğ
lJaeminl lJaeminl Jun 16
hamburger ne la ben attıkları için sevinirdim yakalamaya falan çalışıp yerdim