NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
HIRÇIN GÜVERCİN

HIRÇIN GÜVERCİN

859K Reads 54.4K Votes 75 Part Story
sibelgns By sibelgns Updated Jul 11

Geçmişin karanlığından kurtulmak isteyen küçük bir kız çocuğuydum sadece. Aynaya her baktığımda gördüğüm kesikler, geceleri ortaya çıkan kabuslarımla birlikte geçmişimden bana kalan yegane  emanetlerimdi.
  Kaçak sürdürmeye çalıştığım hayatımı bir çırpıda dağıtan bir çift yeşil gözün esiri olduğumda, geleceğe dair kurduğum hayallerim bir bir yıkılırken, beni etkisi altına alan bu gözlerin beni geçmişime teslim etmemesi için elimden geleni yapacaktım.
  Aramızda ne nefretler ne korkular geçecekti, ne yangınlar kavuracaktı yüreklerimizi... Aşk; yaşanmışlıklarımızın arasında filiz veren bir gonca olacaktı sadece... Öfkemizden, bazen de çaresizliğimizden arta kalan zamanda, bizi bizden koruyan sığınağımız, birbirimizle savaşmayı bıraktığımızda bizi bir arada tutan olacaktı...

vampiregirl346 vampiregirl346 6 days ago
Arkadaşlar merhaba yeni yazdığım ' Ya beni öldür yada iyileştir " kitabıma göz atarsanız çok sevinirim karsilik isterseniz tabikide olur :)
Arkadaşlar yeni bir kitap yazıyorum. Buraya yazmam etik değil fakat sesimizi, kalbimizi duyurmak için mecburiyet hissettim. Allah'ın izniyle inşallah kitabımızı okumanızı fikrinizi belirtmenizi rica ediyorum.
sennur67 sennur67 May 23, 2016
Konusunu beğenip kütüphaneme ekleyeli çok olmuş ama okumak nasip olmamış  meğer, şimdi takipteyim, girişi meraklandırıcı... bakalım neler oluyor...:))
bygelincik bygelincik Sep 17, 2015
Oldukça ilgi çekici bir tanıtım olmuş :) fırsatını buldugum ilk an okumaya başlayacağım. Emeğine sağlık.
jendean7 jendean7 Sep 05, 2015
Ben hikayeyi yeni görüyorum okuyacağım inşallah ama kapakta resimdeki Jensen dimi ? :)
lemariz lemariz Sep 04, 2015
@baharyeli hayatım sen bütün muhteşem hikayeleri benden önce mi keşfedeceksin hep:))) Ayrıca kapak konuşuyor hani:)))