HIRÇIN GÜVERCİN

HIRÇIN GÜVERCİN

1M Reads 63.6K Votes 82 Part Story
sibelgns By sibelgns Updated 3 days ago

Geçmişin karanlığından kurtulmak isteyen küçük bir kız çocuğuydum sadece. Aynaya her baktığımda gördüğüm kesikler, geceleri ortaya çıkan kabuslarımla birlikte geçmişimden bana kalan yegane  emanetlerimdi.
  Kaçak sürdürmeye çalıştığım hayatımı bir çırpıda dağıtan bir çift yeşil gözün esiri olduğumda, geleceğe dair kurduğum hayallerim bir bir yıkılırken, beni etkisi altına alan bu gözlerin beni geçmişime teslim etmemesi için elimden geleni yapacaktım.
  Aramızda ne nefretler ne korkular geçecekti, ne yangınlar kavuracaktı yüreklerimizi... Aşk; yaşanmışlıklarımızın arasında filiz veren bir gonca olacaktı sadece... Öfkemizden, bazen de çaresizliğimizden arta kalan zamanda, bizi bizden koruyan sığınağımız, birbirimizle savaşmayı bıraktığımızda bizi bir arada tutan olacaktı...

Arkadaşlar merhaba yeni yazdığım ' Ya beni öldür yada iyileştir " kitabıma göz atarsanız çok sevinirim karsilik isterseniz tabikide olur :)
Şimdiden başarılar diliyorum inşallah daha çok okunur ve beğenilir amin
Arkadaşlar yeni bir kitap yazıyorum. Buraya yazmam etik değil fakat sesimizi, kalbimizi duyurmak için mecburiyet hissettim. Allah'ın izniyle inşallah kitabımızı okumanızı fikrinizi belirtmenizi rica ediyorum.
deryabilir11 deryabilir11 4 days ago
Kitabımın 500 kişi olmasına çok az kaldı lütfen destek ol 🙏 💙
sennur67 sennur67 May 23, 2016
Konusunu beğenip kütüphaneme ekleyeli çok olmuş ama okumak nasip olmamış  meğer, şimdi takipteyim, girişi meraklandırıcı... bakalım neler oluyor...:))
bygelincik bygelincik Sep 17, 2015
Oldukça ilgi çekici bir tanıtım olmuş :) fırsatını buldugum ilk an okumaya başlayacağım. Emeğine sağlık.