NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Bir Arap Masalı

Bir Arap Masalı

656K Reads 27.8K Votes 27 Part Story
Portakal Çiçeği By TheNurse17 Updated 7 days ago

Bade genç adamın kahverengi harelerinin kendisinin üzerinde olması daha çok utanmasına neden oluyordu.Yüzünün kızarıklığını gizlemek için yatağa uzanıp yorganı boğazına kadar çekti genç kız.Ali ise Bade'nin yine utangaçlığı tuttuğunu anlamıştı.Yine de bu durumu çaktırmadı genç adam.Sanki hastalığından dolayıymış gibi devam etti."Ama kızarmışsın.Yoksa ateşin düşmedi mi? Bir daha bakalım."Genç kızın itiraz etmesine izin vermeden yatakta yatan kızın üzerine eğilerek alnına yine iç gıcıklatıcı bir öpücük kondurdu.Aralarında ki mesafeyi bozmadan birkaç santim mesafe bıraktı genç adam."Ateşinde yok.Neden acaba hala bu kızarma ?"


Yüzünde aptal bir sırıtma ve dalga geçer tarzında sorduğu soru ile Bade,genç adamın kendisiyle oynadığını anlamıştı.Utançla başının tepesine çektiği yorganın altından konuştu dargınca.
"Ama siz benimle oynuyorsunuz resmen.Haksızlık bu."Ali kahkaha atarken genç kızın tepesine çektiği yorganı tekrardan çenesine kadar indirmiş ve onun mahcup yüzüyle karşılaşmıştı.Bir kadın hem masum,hem şeytan hemde baştan çıkarıcı nasıl olabilirdi? Bakışları ela gözlerdeyken yavaşça kendisinden biraz uzakta olan dolgun kırmızı dudaklara kaymıştı.Onları öpmeyi o kadar özlemişti ki Ali.Sakin ve yavaş bir şekilde genç kızın dudaklarına yönelip hedefine az bir mesafe kalmışken Bade,aniden gelen hapşırma refleksi ile başını hızla yastığına çevirip tatlı bir şekilde hapşırdı.Ali boşta kalırken yüzünde sadece komik bir sırıtma vardı.Olacak şey miydi şimdi bu? 
Kapak Tasarım: VampirePhotoshop 💞

Bence çiçekçi dükkanı çok güzel bir şey ama ben çiçek sevmem sksmjskzkslxlaldlsl
silangun silangun Apr 18
bide dubaide falan kısa şeyler giymek serbest mi sonuçta yobazlar
zeusunkankasi zeusunkankasi 3 days ago
Merhaba burda küçük bir hatayi düzeltmek istiyorum. 4.30 saat sonra ifadesi biraz yanlış bir ifade. Bunun yerine 4.5 saat sonra demek daha doğru olur ya da 4 saat 30 dakika sonra diye. Kesinlikle iyi niyetimle belirtmek istedim.
karamask karamask Oct 14, 2016
bencede öyle olsun benim annem bakkala göndermiyor ne anneler var lan
MorcivertHilal MorcivertHilal Jun 14, 2016
Ya bayagi güzel bir hikaye. Anlatım tarzın da çok hoş ve tatlı :)
karamask karamask Oct 14, 2016
ne anneler var be benimki bakkala zor gönderiyor kadın dubai diyor