For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
End Of Sunshine

End Of Sunshine

151K Reads 9.6K Votes 43 Part Story
👑💕Adelinka💕👑 By AdellH Completed

Probudilo mě slunce, které mi svítilo do pokoje. "Ellie vstávej!" zabouchal mi táta na dveře.

"Jsem vzhůru!" zakřičela jsem na zpět a vylezla z postele. Došla jsem ke své skříni a vytáhla jsem si vytahaný džíny, bílý triko a vytahaný černý svetr. Oblečení jako vždy. Vlasy jsem si dala do culíku. Ze stolu jsem si dala do baťohu projekt, který mám na dnešek mít.

Potom jsem si ho dala na záda a vyšla z pokoje. Seběhla jsem chody dolů. Obula jsem si staré tenisky, které jsem měla už dlouho. Táta se objevil v hale s pytlíkem svačiny.

"Odpoledne nebudu doma, budu v kostele" řekl.

"Dobře" přikývla jsem a vzala si pytlík, který jsem schovala do baťohu. "Mám tě ráda" dala jsem tátovi pusu na tvář a vyšla z domu. Nasedla jsem do svého starého náklaďáčku, ale milovaného auta a rozjela se do školy. Zase jsem měla problem ho na startovat, ale jsem zvyklá.

Měla bych vám o mě něco říct. Jmenuji se Ellie Savanah. Bydlím v Chapel Hillu v Severní Karolíně. Je mi 17náct let, mám jenom tátu, protože ...

 • bad
 • boy
 • girl
 • good
 • rakovina
Ehm, faráři nesmí mít děti, protože drží celibát, ale ok
NikisBilaniukov NikisBilaniukov Jul 29, 2015
Míchá se mi v tom X příběhů.. Začátek jako ze Stmívání, rakovina z Hvězdy nám nepřáli, a tak dále.. Je toho víc :-) něco je hezky čtivé, a něco takové jinačí, až se člověk zasekne :-) ale jsem zvědavá na další kapitolu :-)))
boruvkarka boruvkarka May 23, 2015
Je to hezké ale připomíná mi to film The Fault in our Stars. Ale jinak dobrý a jen tak dál !
bobinasladeckova98 bobinasladeckova98 Apr 19, 2015
Nevím proč, ale připadá mi, že je to na motivy (ne je to skoro stejne ) filmu Dlouhá cesta.. Ten film zbožňuju, takže doufám, že tento příběh budu mít ráda taky..;-)
TheSinna TheSinna Mar 07, 2015
Vypadá to dobře. 
               Chudák Ellie ani se jí nedivím, že nevyhledává kamarády. Jack vypadá zatím fajn, ale ještě si nebudu dělat konečný názor, může z něj pořád vyjít vymaštěný, egoistický, fotbalový (tím nechci urážet fotbal) prase. ;)