Prowokator

Prowokator

196K Reads 10K Votes 14 Part Story
Imaginacja By Imaginacja_ Updated Aug 08

Jackson to niewyżyty seksualnie skurwiel, który na ogół mógłby mieć każdego, jednak on chce konkretnie ich. Interesują go jedynie szybkie przygody z nauczycielami. Kochał to robić. Fantazje uczeń-nauczyciel mógł spełniać kiedy tylko chciał. Prowadził nawet spis swoich seksualnych kochanków. Czy był męską dziwką? Owszem, i był z tego dumny.
Myśląc nad kolejną ofiarą, zobaczył go. Spokojny, seksowny i starszy od niego. Jego nazwisko musiało niezwłocznie zaistnieć na szczycie jego listy. 

✖♒♒♒✖
Nie polecam osobom nietolerancyjnym oraz nie przepadającym za treściami erotycznymi. Hejterom również dziękujemy, jeżeli według większości pomysł będzie kiepski, to sama go skasuję.

S_ilent S_ilent Aug 30
Uwielbiam twój styl, bohater brzmi jak pewny siebie dupek, ale w odróżnieniu od dupków ma jakiś kręgosłup moralny. Świetnie wykreowana postać.
Bardzo przyjemnie (bez skojarzeń xD) się czytało. Nie lubię tego, że seks jest tak rozpowszechniony i głównego bohatera zapewne też nie polubię. Jednak podoba mi się to, że ma swoje zasady i nie bawi się w rozwalanie małżeństw. Świetne!
rzepiixd rzepiixd Jun 12
o jejciu, ale ciekawie sie zapowiada! masz talent do pisania, lece dalej❤️
wow super pierwsza książka na watpadzie jaką przeczytalam w całości
wiash_ wiash_ Feb 23
Już się zakochałam. Każde opowiadanie yaoi, które znajduje opowiada zazwyczaj o słodkim romansie przeradzającym się niedługo później w małżeństwo. Ja takich nie lubię. Lubię ostry seks i namiętność. Dziękuję ci! Składam ci pokłony 😊
Skinji Skinji Aug 31
Wattpad dlaczego do cholery. Kolejne opko o niewyżytym seksualnie facecie. Aha.