MAFYAYA BORÇ TAKMAK

MAFYAYA BORÇ TAKMAK

261K Reads 13K Votes 49 Part Story
Sadece Kitap By HayallerindeGizli Updated Aug 30

BEN ATEŞTİM , BENLİĞİMİ KÜLE ÇEVİRMİŞTİM , İSTEDİĞİMSE SU OLUP  YENİDEN DOĞMAKTI. İŞTE O AN O GELDİ , İZİN ALMADAN HAYATIMA DAHİL OLDU. O RÜZGARDI  , KÜLLERİMİ DÖRT BİR YANA SAVURDU. HER PARÇAM ONUN RÜZGARINDA KAYBOLDU , BENSE ONLARI BULMAYA ÇALIŞIYORDUM. YA RÜZGAR DİNECEKTİ YA DA ATEŞ SÖNECEKTİ. BÖYLECE ATEŞ VE RÜZGARIN SAVAŞI BAŞLAMIŞ OLDU.  

Size hayatımın nasıl sıradanlıktan çıktığını anlatacağım. O gün Bora denen şerefsizle karşılaşmıştım. Boktan hayatımı lağam çukuruna çevirmeyi başarmıştı. Bense olan biteni izlemeye mecbur bırakılmıştım. Zaten ne olduysa bir anda olmuştu. Ufak bir hırsızlık vardı ortada , işte ben o küçük hırsızdım. Ve bunu yapmam için birçok sebebim vardı. Yapmak zorundaydım , yaptım. Pişman değilim , sadece benim olmayan bir hayata zorla çekilmiştim. Beni çok uzaklar da aramayın , anlamak için çok felsefi düşünmeyin. Uçuk kaçık biri olsam da ben sizden biriyim. Siz de olsanız aynı şeyi yapardınız , belki de cesaret etmezdiniz. Ama ben etmiştim işte. Çünkü kaybedecek hiçbir şeyim yoktu. Elimde kalan son şeye de sahip çıkacaktım. 

Biz bir kitabın başrolleri değildik. Ne ben o kızlar gibi aptaldım ne de Bora o erkekler gibi aşık bir Ferhattı. İkimizin de birbirinden istediği şey farklıydı ve İkimizin de pes etmeye niyeti yoktu. 

Hala merak etmiyor musun Melisle Bora'nın hikayesini ?

#SIRADAN BİR MAFYA HİKAYESİ DEĞİLDİR. SIRLARLA ÖRÜLÜ BİR GEÇMİŞ , NE KADAR SÜRE SAKLI KALABİLİR ?#

ukmuslu ukmuslu Jan 24
Bende bi Kulaklı bi gözlü bi kol ve ayak diyeceksin sandım
nisazengin18 nisazengin18 Jul 22, 2016
Yaa daha iyi bir kiz bulamadinmi yazarrr ama guzele benziyo kitap
SessizVedaci SessizVedaci Aug 19, 2016
Hiç şey istemiyoraun canim. Alakasi yok olurmu öyle sey. S. Ss
Limon-dono Limon-dono Mar 28, 2016
Gençler Allah'ın izni Peygamberin kavliyle siz güzel okuyucuları kitabıma istiyorum dhodyodigx
LaleDurmaz LaleDurmaz May 28, 2016
Yazarcım masal gibi anlatıyorsun uslubunu değiştir daha iyi olur
SessizVedaci SessizVedaci Aug 19, 2016
Ayrıntı diye bişeyi dünyada bırakmadın melis. Ben anneme böyle açıklama yapsam kadın ölür (ciddiyim ölür panikten kalp krizi geçirir)