Nenáviď mě!

Nenáviď mě!

778K Reads 48.2K Votes 72 Part Story
----Tina---- By ----Tina---- Completed

ONA: Znáte taky ten pocit, kdy se musíte rozhodnout, kam dál povedete váš život?... půjdete cestou rodinného podniku, nebo se rozhodnete hledat jinou cest? Teď je to rozhodnutí na mně. Vrátit se po několika letech na studiích ke svému otci na vytoužené volno a připomenutí starých časů mi mělo pomoct při rozhodování, ale jediné s čím si teď dělám starosti je, jak dát lekci hvězdě motorkářských závodů, které pořádá můj otec. Ryan Reed není nic víc, než arogantní idiot a můj velký problém.
    
ON: : Peníze a adrenalin. O tom to teď všechno je. Dřív to byla volnost, ale teď už je to jen kariéra. Ale já budu pokračovat, nejde vždy jen o slávu, ale peníze hýbou světem. Bez nich nejste nic a pokud máte slávu jsou to jen body navíc. Tohle bude ta nejlepší sezona ze všech, a já vyhraju, ať už bude konkurence jakákoliv i kdyby to znamenalo, že budu muset čelit protivné a drzé, namyšlené dcerce mého největšího sponzora. Emma Emersonová nebude překážkou.
    
    ****
    
ONA: Tohle léto bude všechno, ale jen ne normální. Jenže, ono se to zvrtlo a nastal problém. A ten problém je Dante Owens. Naštěstí se ukázalo, že mi štěstí hraje do karet. Zvládnu být kolem něho, aniž by si vzpomněl, to vím. 
    
ON:Chlast, kocovina, holky, bary.....to jsem byl já. Ale teď už je konec. 
    
 Nejlepší umístění dosažené v žebříčku romance #2

Antilia Antilia Oct 30, 2015
Tak...pouštím se do toho, ale je to tak dlouhé, že recenze vážně nebude moc brzy...