NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Mirror (Harry Styles)

Mirror (Harry Styles)

705 Reads 14 Votes 1 Part Story
space bun By dolceharrv Updated Feb 27, 2015

Mirror jest moim drugim opowiadaniem, pierwszym publikowanym na wattpad.
Powracam do tego typu pisania (schemat: mężczyzna - kobieta) po dosyć długiej, bo prawie rocznej przerwie, jednak mam nadzieję, że jeszcze pamiętam jak się to robi (modlę, że pójdzie mi z tym tak samo dobrze i gładko jak z bromancami).
W opisie/pierwszej notce opowiadania chcę załatwić sprawy organizacyjne, więc dzisiejszy dzień/wieczór nie będzie szczytem ciekawości.
Co do publikacji, miałam zamiar zacząć to opowiadanie dopiero po napisaniu całości, jednak pomysły na rozdziały mnożą się i mnożą i chyba stanie na tym, że nie zakończę tylko na jednej części tej "książki", dlatego też zaczynam już. Cóż YOLO, jak to mówią ^^
Rozdziały jednak mogą się pojawiać nieregularnie, w różnych odstępach czasowych. (przepraszam, tym razem nie będę informować o nowych rozdziałach na tt/tm/ask itp. Nie mam już na to czasu. Przykro mi)
Jako że niektórym nie podobało się w poprzednim opowiadaniu, że zawiera ono sceny +16, od razu informuję, że przewiduję takowe zdarzenia w tym fanfiction. Może nie w każdym rozdziale, ale kilka na pewno się pojawi, dlatego jeżeli nie lubicie czytać takich wątków, nie zaczynajcie czytać opowiadania, ponieważ chciałabym uniknąć zbędnych nieporozumień i nieprzyjemności. Opowiadanie również będzie zawierać wątki homoseksualne i po części (ale tylko niechcący) znęcania się "psychicznego i fizycznego".
Jest to całkowite AU, jednak One Direction istnieje i wiem, że prawdopodobnie tym faktem wybieram się z motyką na księżyc, ponieważ większość AU w ogóle nie słyszała o chłopcach razem w zespole, a te w których One Direction istnieje, to najzwyklejsze w świecie typowe fanfiction... Cóż, mam jednak nadzieję, że jakoś to wyjdzie i nie stanie się to opowiadaniem typowo typowym.

PaulineStylesx14 PaulineStylesx14 Mar 14, 2015
Woowowowow <3 Kocham Dark Angel więc to pewnie też będzie genialne!
LoczixD LoczixD Mar 06, 2015
Genialne *-*
               Podoba mi się to w jaki sposób piszesz >.< 
               Czekam na następny :3